Wpis z mikrobloga

nie chodzi o tą porę, mam fuchę w tamtej okolicy i na co dzień przydała by się jakaś stołówka czy coś :)
  • Odpowiedz
@Brytus: no jestes w okolicy, ktorej jest duzo domkow i tam bywam, bo drukarnia moja tam jest i stad srednio co, wiem gdzie zabka jest kolo pko itd, ale tak to ciezko cos na zdrową kieszen
  • Odpowiedz
@Brytus: aaa nie kurde przeciez tam tez jest na korkowej pizza, molto czy jakos tak, calkiem smaczna i nie droga, ma swoje promocje, chyba obok tez były jakies resturacje czy cos. Wiesz gdzie korkowa?
  • Odpowiedz
tak wiem, niestety po dzisiejszej pizzy bardzo źle się czuję, tym bardziej że trochę jednak kosztowała. Ale przejdę się jutro do KingCrossa, dzięki na info !
  • Odpowiedz
@Brytus: kurczakownia na rogu Korkowa - Stepowa chyba jeszcze jest, tuż obok w stronę torów jest pizzernia, ale jak tam 10 lat mieszkałem tak byłem raz, a potem w stronę przeciwną od torów masz greek grill - nigdy nie byłem, a potem za rondem na wprost (bo na idąc na rondzie w prawo albo w lewo to nic nie ma) coś na logikę powinno być w okolicach bazarku przy Króla Maciusia
  • Odpowiedz