Wpis z mikrobloga

@szancik: Ten skrót (SB) był skrótem jednej z większych organizacji na h-rp/n4g - największym obecnie serwerze RP w samp, przegrałem u nich ładnych kilkaset godzin - ot taka ruska mafia w sampie.
@Refusek W jakich czasach grałeś? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@devPie: ja myślałem, że bedoes był powiązany z tą organizacją, a nie, że taka organizacja istniała bo to wiem. Stanovskaya Bratva też była popularna i do któreś odsłony chciałem się dostać, ale skończyłem na mieszkancu xD @Refusek:

Ja zaczynałem w 2010 w styczniu, miałem nick Borys Simović, grałem sporo czasu na tej postaci i raz dowiedziałem się, że Bedoes (popularny w środowisku GTA i SAMP - Wicked) ma na imie
@Refusek: Z BMF w 2012/13 były niezłe jazdy, przejmowanie sobie rentownych lokali, mimo że oficjalnie było to zakazane. Ja doszedłem do brygadiera (miałem grupę "podwładnych" pod skryptem), rozkręcaliśmy ponownie upper commerce po okresie stagnacji gdy nie graliśmy tam bo irlandczycy mieli tam dwoje hangouty - pozniej przyszedl jakis random z gangow i postanowilem odejsc bo wpierdzielal sie w robote.
@Refusek: Nick kojarzę, ale ni z cholery nie potrafię skojarzyć co z nim grałem. Z tamtych czasów pamiętam bardzo mało osób z organizacji, więcej kojarzę z czasów PD na cerpie. Gdy sobie przypomnę jak bardzo się wtedy poświęcałem to śmiać mi się chce biorąc pod uwagę to, że i tak pospinałem się na koniec z większością ekipy i poszedłem grać do bentrum.