Wpis z mikrobloga

@Zaybatzu: ale pod reklame genialny. środek ma super, fotele szacun. jedynym minusem jest to, że pasuje koło niego porobić a wtedy (lub w przypadku jakiejś stłuczki) byłby niemały problem z malowaniem... wyobraź sobie pomalowany błotnik na jednolity zielony ( )
  • Odpowiedz
@Zaybatzu: @benzdriver: @magiczny_orangutan:
no nie dodam Wam grafiki, bo mi grafiki z dysku nie chce załączyć jak mówiłem pod reklamę super. malowało się garbusy i trabanty w hippie barwy, to i taki mesio przejdzie, a można go było naprawdę (!) spieprzyć.
jakbym chciał wyeksponować linię nadwozia, to by dostał klasyczny kolor jak miały w124. piękna zwarta bryła.
no ale chyba nie o to chodzi w odważnym malowaniu (
zolwixx - @Zaybatzu: @benzdriver: @magiczny_orangutan: 
no nie dodam Wam grafiki, bo...

źródło: comment_uSdKrrKgXih4I4LCwoRxMu1wlCzgY1bk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zaybatzu: z naciskiem na 'tandetne' ;)
Sa ladne malowania. Merc chyba jako pierwszy na rynku, bo juz w latach '90 zeszlego wieku wprowadzil legendarny bicolor i wszystko pieknie ze soba gralo.
Ale jakies plomienie czy inne zawijasy to dla mnie raczej slaba ekspresja...
  • Odpowiedz
@benzdriver: dlatego mówię, jakbym miał kupować pod reklamę, logo i jeździć od klienta do klienta, to fajna sprawa, olać stan techniczny i rdzę, byle by przejeździć. to jest merc za 5500 z instalacją gazową, panowie, patrzyliśta? co wy z niego chcecie stan fabryczny zrobić, kolekcjonerskiego klasyka za 70 000?
  • Odpowiedz