Wpis z mikrobloga

@pyrazlasu: @r_dest: Najlepsze jest to, że pisząc, że Gotham to gunwo tacy ludzie jak wasza dwójka sami się zgłaszają. Mogę uzupełnić notatki, że "Lubicie Gotham". Będę miał ostrzeżenie na przyszłość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gasior9: w podobnych klimatach to smalville, ale jest bardzo słaby. wiem bo widziałem całość prawie 3 razy. właśnie w klimatach flasha czy arrow, pierwsze sezony takie typowe dla nastolatków, później trochę inny klimat. agents of shield, daredevil czy gotham mają trochę mroczniejszy klimat niż te które wymieniłeś, ten jest lekki i przyjemny a lois lane gra najpiękniejsza kobieta świata.
@toodrunktofuck: wlasnie w arrow i daredevilu podoba mi sie to ze nagle podczas akcji wbija jakaś nowa postać i kiedy myślisz ze serial opiera sie na paru postaciach dobra i zła to okazuje sie ze nad zła jest ktoś wyżej i wyżej itp
@Gasior9: w smalville w początkowych sezonach masz co odcinek nowego złego (póki superman chodzi do liceum). jak już je skończy i wyjedzie do miasta to jest tak jak jak napisałeś. myślisz, że pokonał wielkiego złego a tu się pojawia jeszcze większy. albo clarka wysyłają do innego świata. a później ten wielki zły się odradza. może mam sentyment do tego serialu i dlatego go polecam nawet pomimo tego, że główny aktor gra