Wpis z mikrobloga

@M4h00n: byłem na Watersie w Warszawie. #!$%@?ł mnie typ, który przyszedł na koncert w koszulce DAVID GILMOUR - może to byłeś ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@paziu: mnie zabił typ w koszulce Mr Spock Star Trek na nocnej premierze Star Wars we Wrocławiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja byłem w Łodzi na 1 koncercie i w teorii "ostatniej trasy" Watersa na żywo :) Koncert KOSMOS!!
Polecam zdobyć DVD ROger Waters The Wall Live - ciary ! świetna realizacja.
@M4h00n: tak ostatniej, że ja byłem 2 lata po tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zgadzam się, niezwykłe widowisko - nawet mimo tego, że z floydów wolę właśnie Gilmoura
@paziu: No wiesz gdy poszło echo że Roger jedzie w last tourne The Wall Live to nikt nie sądził że przez kolejne 3 lata będzie jeździł z tym samym :D Pierw miał być 1 koncert w Łodzi wyprzedał się w trimiga! Kupowałem bilety w Maju na Kwiecień roku kolejnego!! później zrobili drugi no i później wiadomo trasa po stadionach :)

Cudowne przeżycie, a teraz David do kolekcji.
@M4h00n: ja bylam w Warszawie. To bylo chyba najpiekniejsze wydarzenie w jakim dane mi bylo uczestniczyc. Do dzis pamietam jak przy "hey you" patrzac na kompletną scianę przede mna czulam się taka mała, trochę zagubiona. Piekny koncert.
@toziemniakizostaw: Wiem, że ekran na stadionie był większy ale myślę, że jednak odczucia widzów w hali były lepsze. Wiecie wszystko było "ciaśniej" większe... oczywiście nie wiem gdzie mieliście miejsca ale ja specjalnie wybrałem takie nie za blisko sceny siedzące bo wiedziałem, zę to jest widowisko niczym teatr. idealnie wszystko widziałem. Naprawdę i ten moment gdy stwór uderza ręką włałśniew Hey You aż drgnąłem

Dobra ale zapewne otwarcie mieliście lepsze, choć u
M4h00n - @toziemniakizostaw: Wiem, że ekran na stadionie był większy ale myślę, że je...
@M4h00n: ja siedziałam w czwartym rzędzie. Pamiętam to rozpoczęcie, najpierw było tak cicho, że aż czułam się nieswojo, a później trudno było mi to wszystko na raz ogarnąć (ʘʘ)
ale za to jak upadła ściana, to wrażenia niezapomniane!