Wpis z mikrobloga

@mpmp-pmpm: ok dzięki, dobrze że zapytałem. w takim razie #!$%@? bo miałem stary ogrzewacz 18kw.zepsul się nie wiem dokładnie co ale nie grzal. wiec kupiłem 21kw założyłem i nie działa więc pomyślałem że #!$%@? może za mocny do moich bezpiecznikow. wymieniłem na 18kw i co? nadal nie śmiga. to tylko podłączenie 4 kabli od siły nie da się #!$%@?.. wiec chyba muszę elektryka wezwać.
@soadfan: nikogo nie zabiję, bo odróżniam kable i czytam instrukcje.
rozumiem, że zawsze do wszystkiego zamawiasz specjalistę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) podstawy najważniejsze obsługi prądu znam, poza tym szacunek do tego mam i nie tykam niczego jeśli nie jestem pewny, STĄD TEŻ PYTANIE.
Z ciekawości pytałem fachurów ile za coś tak banalnego chcą? 150-200 zł. rly jesteś w stanie dać komuś 11 godzin swojej pracy dla kogoś
@ShpxLbh: Kuchenkę gazową też sam podłączasz? Widzisz analogię czy nadal nie bardzo? Tak, jestem w stanie za usługę tyle zapłacić. Po to ktoś kończył szkołę i zdobywał doświadczenie i uprawnienia aby takie rzeczy wykonywać. To naprawdę musisz mieć mocną instalację jak w ścianach masz kable.