Wpis z mikrobloga

@phogel: bardzo przydatne info ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na Sobieskiego. Jest fajnie.

@Bartek2016: no właśnie te rejony są spoko, mocno się zastanawiam nad wynajęciem tam mieszkania. Gość ma w chacie troche burdello, ale miejscówka idealna jak dla mnie
@Schrebatsky: np czy dziewczyna może spokojnie wrócić do mieszkania po zachodzie słońca ;) ogólnie rejon znam dobrze, więc wiem gdzie na spacer, do sklepu i tak dalej. Sebixy i żule na socjalu raczej tam nie mają czego szukać?
@Dziewiatek: osiedle dziadków, studentów i młodych rodziców. Spokój i cisza ogólnie, mieszkam niedaleko od 2 lat, często wracam wieczorami/nocą i jeszcze nigdy nie widziałem nikogo dbającego o innych członków społeczeństwa pytaniami czy mają problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) z sytuacji niebezpiecznych... raz widziałem dziki :D
@Dziewiatek: no to jesteś drugą osobą do kompletu, od której słyszę taką opinię na temat Kosmo :) Ja na Łokietka mieszkając miałam nad sobą wieczny remont, a jak sądziedzi skończyli łaskawie po kilku dobrych miesiącach, to administracja rozpoczęła ocieplanie wszystkich bloków dookoła <3 ps. jesteśmy sąsiadami ( )