Wpis z mikrobloga

@Leinnan: dlaczego usunąłeś paginację z dołu? Bardzo niepraktyczne rozwiązanie. Paginacja na górze jest w zasadzie bezużyteczna - ewentualnie może pozostać jako dodatek (ale nie w formie linków...), ale dlaczego po przeczytaniu wątku trzeba lecieć wzrokiem na górę ekranu? Usunięcie breacrumba też nie jest najlepszym pomysłem. Podobnie z resztą z aktywnymi użytkownikami... Zmiany są niezgodne z zasadami UX, moim zdaniem odbierają kluczową funkcjonalność.
@Leinnan: paginacja na dole jest intuicyjna, dla mnie to jest analogia do numeracji stron w książce. Jest na dole bo po prostu jest to wygodne i nie wzięło się z czyjegoś widzi mi się :) Breadcrumb czyli nawigacja, forum, kategoria, podkategoria itd. Użytkownicy faktycznie są - ale wydaje mi się, że pierwotna forma była lepsza, bardziej przejrzysta, a jednocześnie mniej rzucała się w oczy.
@Leinnan: no byli :) ale obecnie wyglądają jakby w hierarchii byli ważniejsi od okruszków i przycisków. Kwestia gustu. Można to rozwiązać na różne sposoby, do wykorzystania jest jeszcze prawa strona w opozycji do breadcrumba.
@Leinnan: Przycisk "odpowiedz" dałbym też w bardziej widocznym miejscu - na skraju prawej strony. Te po lewej to jak się domyślam kontrolki moderatora, więc mogą zostać, ale reszta przycisków jest łudząco podobna do "odpowiedz" który jest tutaj najważniejszy.