Wpis z mikrobloga

Firma Devil-Cars.pl nowym sponsorem ligi KTM X-Bow Cup 2016 w grze Assetto Corsa!

A to oznacza nowe fajne nagrody:
1 miejsce - voucher KTM 3 okrążenia na wybranym torze* oraz nagranie z przejazdu w HD
2 miejsce - voucher KTM 2 okrążenia na wybranym torze*
3 miejsce - voucher KTM 1 okrążenia na wybranym torze*

Przejazd w opcji do wyboru pasażer lub kierowca.
* dotyczy torów w lokalizacjach:
-Ułęż
-Bednary
-Poznań-karting / (Dla miejsca pierwszego możliwość wymiany na 1 okrążenie toru głównego)
-Kamień Śląski
-Toruń
-Borsk
-Jastrząb Przysuski

Zapraszamy do udziału.
Wszelkie niezbędne informacje jak dołączyć do ligi znajdziesz na stronach SimRacing.pl oraz SimRace.pl.
http://simrace.pl/index.html/_/simracing/firma-devil-carspl-nowym-sponsorem-ligi-ktm-x-bow-cup-2016-r179

#acleague #acteambattle #assettocorsa #gry #symulatory #simracing
Pobierz
źródło: comment_KVYUGmOCdEcDxjtCu37Y7c0iifhcoyhq.jpg
  • 2
@LKRISS: wszystko fajnie super, ALE osoby których powinna przyciągnąć ta liga, przez nagrody są już w małej dupce, bo są weekendy 2 wyścigowe bez punktów(4 rundy wyścigowe(no chyba, żeby się zerwali w 1-2 dni i wystartowali jutro :D)). Wiem, że nie mieliście wpływu na termin pozyskania sponsora, ale od strony marketingowej(chęci pozyskania większej liczby kierowców) słabo to wypadło + terminy spotkań, które są rozgrywane w tym samym czasie co @IRG-WORLD -
Nie do końca. W regulaminie ligi jest zapis, ze liczą się tylko najlepsze 7 rund z 8 a więc jeśli ktoś ma zamiar powalczyć o nagrody to startując od 2 rundy ma równe szanse z pozostałymi. Co do ligi IRG to pisałem już wcześniej, że nie mamy pływu na terminarz i organizując ligę jeszcze pod koniec listopada ten termin był wybrany jako optymalny. Liga nie koliduje z żadną mi znaną w PL