Wpis z mikrobloga

@kfasio: po 9 latach palenia i akcji ani jednego dnia bez papierosa, nie palę już od świąt...
wiesz jak to teraz capi? czuję z 15 metrów przechodząc obok takiego capa :D masakra i pomyśleć, że sam tak waliłem przez lata
  • Odpowiedz
@10ctcOV: ja tam paliłem 66 route czerwone 23, po 1,5 paczki dziennie szło ;/ bleeh
generalnie lepszy węch, wszystkie potrawy mają lepszy, głęboki smak (dzieciństwo powróciło nagle^^)...
ja rzuciłem ze względu na ceny, routy mają być po 16zł, dodatkowo paląc, zaciągałem dym na jednego zęba i mi go równo zaorało ^^
  • Odpowiedz
@kfasio: też mam e-papierosa, ale ratuję się nim tylko jak wstanę z rana, to mi wystarcza na cały dzień i o nim zapominam. Ciężko po tylu latach rzucić na sucho ten syf. To nie są fajki te co kiedyś. Starsi ludzie mówią, że rzucili z dnia na dzień i nie palą od 20 lat. Tylko dawniej do Sportów czy choćby Caro, nie dawali np. amoniaku (jedyny cel to uzależnić)...
  • Odpowiedz
@kfasio: Słyszałem, że w Czechach jeszcze są Camele bez filtra. Generalnie ten smak wynika z tego, że prawilne Camele powinny mieć w składzie tytonie orientalne. Smacznego i zazdraszczam !
  • Odpowiedz
@kfasio: amoniak sam nie, ale w połączeniu z innymi substancjami tak, to jest patent Marlboro z tym amoniakiem, sprawia, że smak papierosa wydaje się tak zajebisty
  • Odpowiedz