Wpis z mikrobloga

Zrobiłem z kilka tygodni temu taką oto przeróbkę pierwszych kilku minut „Łowcy Androidów",gdzie cały zamysł zmieniłem na taki,że Otaki/#!$%@? opanowały świat i specjalne oddziały likwidują normalnych ludzi (czyli w oryginale replikantów).Dodawałem,przerabiałem/usuwałem napisy,dodawałem nawet całe ujęcia (na przykład musiałem całkiem przerobić to słynne ujęcie z okiem)

Ogółem masa zabawy z maskowaniem,rotoskopią,trackowaniem,napisami,Matte paintingiem,klatkami kluczowymi i wieloma innymi.A i tak WIELE rzeczy nie jest idealnie (jest wręcz do dupy w niektórych momentach). Żeby stworzyć ten niespełna 8-minutowy filmik,potrzebowałem dwóch tygodni,bo musiałem przerobić całą czołówkę,potem dodać napis na budynku,przerobić w praktycznie każdym ujęciu na krześle napis z Tyrell Corp. Na OTAKU corp. (a tych ujęć było ze 30) i na koniec dodać wymyślone napisy tłumaczące teksty aktorów).Niczym prawdziwy piwniczak spędziłem dwa tydzie,montując na moim 7-letnim gracie (wyrwana strzałka w lewo,skruszone wejście słuchawkowe i uszkodzone,charczące głośniki) i używając najgorszej łaciny podwórkowej na zacinający się praktycznie cały czas program do efektów.

Efekt macie poniżej.Niestety,ale wiele rzeczy nie poszło po mojej myśli,ale to już nie moja wina,tylko mojego zwalonego kompa.

Zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#otakucwele #bekazanime #bezbek #lowcaandroidow #przerobka #heheszki #randomanimeshit #otakutosmiecie #pasjonaciubogiegozartu #wiecejtagowniepamietamalezawszystkiezaluje
bart16 - Zrobiłem z kilka tygodni temu taką oto przeróbkę pierwszych kilku minut „Łow...
  • 5
  • Odpowiedz
@Cebulaczon10: Wyobraź sobie,że taki Komasa (którego,nomen omen,wrzuciłem do tego filmiku) tak zaczynałby płytkę z „Miastem 44":

„ „Miasto 44" to film niezwykły.Przez 8 lat zbierano budżet na jego realizację.By pokazać ogrom zniszczeń powstańczej warszawy,zwieziono 5000 ton gruzu.Tworzenie efektów zajęło 30 000 godzin pracy.A i tak was to #!$%@? nie obchodzi,bo przewiniecie ten filmik" :D

PS.Co to znaczy „Wall of texty"?
  • Odpowiedz