Wpis z mikrobloga

Oj mirki będzie się działo, pierwszy wpis z #sprawadlalernera będzie największym wykop fejsem w historii tego korwinowego portalu.
Okazuje się że American Dream to bujda na resorach. Plan "od pucybuta do milionera" ma najmniejsze szanse ziścić się w... USA(!).
Krajem w którym złe okoliczności przed i po narodzinach najmniej wpływają na późniejsze życie i bogactwo oraz najłatwiej się wybić z najbiedniejszych 10% do najbogatszych 10% jest... Dania.
Tak, dobrze czytacie, nazwę "American Dream" należy zmienić na Danish Dream, bo to właśnie ten lewacki cerber, z największymi podatkami w Europie jest krajem w którym najłatwiej dojść od zera do milionera.

Prawaki, macie czas do niedzieli, prepare uranus.

#teaser
#neuropa
#polityka
#4konserwy
l.....r - Oj mirki będzie się działo, pierwszy wpis z #sprawadlalernera będzie najwię...

źródło: comment_Ivgg9da3I1pEj0UbT4WbmxXufANdRUCj.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
Okazuje się że American Dream to bujda na resorach. Plan "od pucybuta do milionera" ma najmniejsze szanse ziścić się w... USA(!).


@lerner: Możesz przytoczyć jakiś wpis bądź wykop gdzie napisano, że największe szanse ma się w Ameryce? Czy sobie to wymyśliłeś? Jakieś wpisy, znaleziska - skoro sprawa dotyczy tego portalu. Czy odpowiadasz do wymyślonego ogółu? American dream to pojęcie z XIX wieku, wygasło w latach 70' XX wieku. W Stanach to
  • Odpowiedz
Możesz przytoczyć jakiś wpis bądź wykop gdzie napisano, że największe szanse ma się w Ameryce?


@Kapitalis: btw. nigdzie było napisane że największe szanse są w USA. Po prostu piszę że najmniejsze są w USA.
  • Odpowiedz
@lerner: Porównywanie 6 milionowego kraju z 310(?) milionowym krajem ( ͡º ͜ʖ͡º). Dwa, jestem ciekaw ilu w tych 10% najbiedniejszych ludzi w USA stanowią murzyni, a ile w Danii( nie mogę znaleźć podziału na rasy w Danii)?
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima: Setki tysięcy, miliony imigrantów trafiają do Stanów. Nie ma tego w Danii. Poza tym Dania jest wielkości Karoliny Południowej. W Danii opodatkowanie uderza mocno w bogatych niejako ścągając ich do średniaków, a podatki to nie wszystko. Dania jest na 11. miejscu economic freedom index http://www.heritage.org/index/ranking Czyli mimo dużych obciążeń nadrabia wolnością gdzie indziej

Ale jak @lerner udowodni, że wyższe opodatkowanie pomaga w American Dream to może Polska otrzyma nobla w
  • Odpowiedz
najłatwiej się wybić z najbiedniejszych 10% do najbogatszych 10% jest... Dania.


@lerner: A jaka jest różnica między tymi 10% w Danii? Znając kraje skandynawskie to niewielka. Gdzie tu szok i niedowierzanie?

Tak, dobrze czytacie, nazwę "American Dream" należy zmienić na Danish Dream, bo to właśnie ten lewacki cerber, z największymi podatkami w Europie jest krajem w którym najłatwiej dojść od zera do milionera.


Raczej od uboższego średniaka to bogatszego średniaka.
  • Odpowiedz
@lerner: Nie wiem czemu wykop face, skoro na wykopu od lat USA jest uznawana za stolicę lewackiego #!$%@? i politycznej poprawności. I przy okazji. Te wpisy to serio ma być w przyszłości Karoluk 2 czyli: "cześć #!$%@?, tu jest was #!$%@? chochoł, tutaj chochoł #!$%@? z fajnymi przypisami, ssijcie mi fiuta małe dziwki"? Nie lepiej zrobić coś z samymi faktami, bez trolololo?
  • Odpowiedz
@Kapitalis: @RuskiHolmes: no nie mogę się doczekać col @lerner: o ile wpisy koroluka jeszcze coś tam mogłem tolerować, chociaż też często mijał się z prawdą lub nieprawidłowo interpretował, to tutaj już w zapowiedzi widzę #!$%@?

american dream? od dawna wolnościowcy wskazują raczej nową zelandie czy inne państwa z topki rankingu wolności

zgadnij czego to wykres ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RPG-7 - @Kapitalis: @RuskiHolmes: no nie mogę się doczekać col @lerner: o ile wpisy k...

źródło: comment_bNXC0bYQfbJ5A3amzPn5eacf04zqq8i5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz