Wpis z mikrobloga

#bladeandsoul
opowiem wam jak mi się dzisiaj fajnie grało.
1 godz 15 włącz blade&soul, dojdz do kolejki
2 jesteś 2883 graczem czas oczekiwania pół godziny,
3 idz zrób coś pożytecznego w domu wróc po 20 minutach
3.14[..]58979323846264338327= π
4 crash gry, powrót do punktu 1.
5 twoje miejsce w kolejce: 1830, jest nadzieja.
6 zminimalizuj b&s włącz strone ze smiesznymi obrazkami,
7 10 minut póżniej Disconnect ()
8 Wróć do punktu pierwszego,
9, Powtarzaj aż do skutku,
10, 79832742 dni później....
  • 11
@Bongletoo:
To ja wczoraj miałem tak:
1. Wejdź do gry.
2. Graj z pół godziny.
3. Podczas misji jest jakiś filmik pokazowy.
4. Klikasz ESC.
5. Czarny ekran.
6. 10 minut i nadal czarny ekran.
7. Restart gry.
8. KOLEJKA 2800 GRACZY POLSKA KUHWO
@Bialy_Mis: właśnie tego nie łogarniam moim rozumem, czemu w dużej części gier onlone jak jest dc czy problem z netem to wyłącza klienta gry zamiast wyrzucić do wyboru serwera

Też pamiętam Silkroada i te kolejki.

@shiina: pochwal się no. 45 pewnie wbity :) jaka klasa? Na arenkach się już spróbowałaś?
@shiina: i co się robi po wbiciu 45, ja niewiem co to za gra co się cap level w kilka dni w bija, a nawet jak ktoś newbie i wbiję 45 w 2tyg to i tak krótko.
Solo sobie biegasz czy jakaś gildia/team
@Bongletoo: Ja mam stałe party, plus teraz dojdą osoby z którymi kiedyś grałam w inne MMORPG (rf online), więc kilka osób będzie :). Wedy głównie pvp i questy frakcyjne i oczywiście masterowanie postaci, daily i farmienie. Najlepsza cześć gry. <3
@Bongletoo: 34 lvl w dwa dni, leveling akurat jest tutaj tylko do przejścia a nie do przeżycia. Co do endgame to głównie pvp, to world pvp jak i areny. Aspekt PvE na obecnym patchu jest dosyć nędzny bo tyle co zmusza do złożenia soul shielda i ulepszenia podstawowej broni.
@shiina: @envusia: a powiedzcie mi koleżanki na co muszę uważać, żeby nie "zepsuć postaci" czy jakieś wybory na początku gry będą miały wpływ na endgame i czy jakieś wybory będą nieodwracalne na darmowym koncie
Ja wracam do czytania oficjalnego forum, jaki tam jest #rakcontent od użytkowników to masakra,, ból dupy mają, że 40h po starcie serwery nie wytrzmują i trzeba czekać. Jeden gościu nawet rozkręcił gównoburze, ze NCsoft sprzecjalnie zmniejsza