Wpis z mikrobloga

@piterello: Widzę, że nawet nie wiesz co to flow. Idąc Twoim tokiem rozumowania jak liczy się dla Ciebie tekst to kup sobie audiobook Pana Tadeusza.

Dobrze, że jest świadom tego i nagrał o tym kawałem bez flow, ze słabym tekstem i rymami jak w '98 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. To, że Tobie się coś podoba nie znaczy, że jest dobre.
PS2. Dobrym tekstowcem to jest
  • Odpowiedz
@piterello: Dokładnie tak. Widać, że nie jesteś osłuchany z rapem, więc teksty dla Ciebie są świeże.
Chciałeś odniesienia do tekstów to masz:

Będziesz topielcem na młoda falę

Wiec nie oszalej
  • Odpowiedz
@piterello: Powinno nawijać się ciekawie, inteligentnie oraz okrasić to wszystko flow przykuwającym do głośnika ;) (patrz wyżej zaprezentowana krótka reprezentacja raperów na najwyższym poziomie). Niezależnie od tematyki, bitu i konwencji, bo tą wybiera każdy na odpowiadający mu moment. Też nie chciałbym generalizować, bo wiadomo, że są też fani słabej literatury typu Harlekin i też będą pisać, że lepsze to niż klasyki literatury.
  • Odpowiedz
@juby0001: Czarny to taki klasyk... Jeśli uważasz, że jego teksty są mało inteligentne i porównujesz je do Harlekina to nawet mi Ciebie nie żal... Ale już nie będę mówił o nim, bo zaraz będzie, że jestem jego gimbo fanem... Mam wielu idoli jesli chodzi o rap i domyślam się, że to są dwa różne światy, w porównaniu z twoimi ikonami... Ja cenie sobie stare bardy i klasykę wśród sceny a
  • Odpowiedz
@piterello: Moje ikony są w stanach. Nie dziwie się, że nie lubisz trudniejszego rapu jak proste porównanie to dla Ciebie problem. To, że lubisz pato-rap nie oznacza, że to jest klasyk. Pokaż mi jedne zestawienie klasyków/kamieni milowych polskiego rapu stworzone przez dziennikarza muzycznego lub kogoś związanego ze sceną muzyczną gdzie chociażby jest wspomniany Czarny. Lub pokaż mi jego inteligentny tekst nie oparty na banalnych rymach i nudnym do bólu przekazie.
  • Odpowiedz