Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
I tak, sprawdzam mapy, bo już kilka razy się zdarzyło, że ktoś dodał coś, czego być nie powinno.
  • Odpowiedz
@marahin: po prostu irytuje mnie takie podejście olewatorskie. Ciągłe zasłanianie się słowami "TO JEST BETA", tylko, że serwer ma ile? 10 dni? Serwer w tej chwili rozwija się tylko pod względem liczby graczy. Obecna mapa to nadal kwadrat z randomowymi drzewami, wilkami, niedzwiedziami i waspami. Droga na Demony, samo przejście za bramkę i całe to miejsce to jakaś żenada, która wygląda jakby była robiona na zasadzie "o, tutaj jebniemy drogę, tu
  • Odpowiedz
@yeloneck: Szkoda tylko, że na obecnej mapie nie ma nic co ja bym zrobiła - wszystko jest od ludzi. :D A sprawdzenie czy nie ma bugów nie wymaga wielkiej wiedzy, widzę jakie błędy ludzie popełniali i przeważnie naprawiam to samo. Nawet to obecne miasto przed dodaniem miało poprawianych wiele rzeczy, a jak widać wciąż jakieś błędy się pojawiają.
  • Odpowiedz
@yeloneck: przykro mi, ale widocznie nie jestesmy w stanie zagwarantować spełnienia wszystkich zachcianek jaśnie panicza. Napisałeś tyle bzdur, ze wychodzi wlasnie kto nie ma pojęcia jak wyglada wszystko to od warsztatu, ale za bardzo szanuje Twój i mój czas, żeby Ci to teraz wykładać. Jeśli tak bardzo sie przejmujesz tym jak to wyglada, po prostu zrób sobie przerwę / olej sprawę, widocznie gry Cie nie relaksują tylko wręcz przeciwnie :)
  • Odpowiedz
@yeloneck: W dodatku tak, serwer stoi 10 dni - ale 10 dni od samego pomysłu by go postawić. Niektórzy robią serwer/mapę miesiącami zanim cokolwiek otworzą.
  • Odpowiedz