Wpis z mikrobloga

@shiina: kierwa jak czytam, że model f2p + mikropłatności to mi się smutno robi :(, ncsoft zrobił się za łasy na kasę (kumam, że taki trend), ale jako weteran Lineage2 jakoś mam mieszane uczucia dokąd Blade&Soul będzie zmierzać
@spo_: weteran Lineage 2? :) ja grałem od C2 do momentu wprowadzenia f2p ... praktycznie wszystko co się dało uciekło na prywatne serwery ze starymi kronikami lub zaprzestało gry ;)
ja też pierdziele, powprowadzali jakieś płatne hair style, farby, skrzydełka i inne gówno :D
@AntiPlay: ano, od c1 na privach, a potem od c4 na amerykański offie, a potem innovy. O tyle o ile jakieś wyglądowe płatne duperele są wg mnie OK, to już wprowadzanie jakiś eventów gdzie trzeba kupować za $ itemy albo co gorsza wprowadzanie dziwnych skrzynek (też za $), z których lecą najlepsze rzeczy jest przegięciem. Skoro sama mechanika gry reguluje ilość unikalnych przedmiotów, to dodawanie ich za $ zaburza rozgrywkę.

Dlatego
@baba_by_sie_jednak_przydala: Początek gry gram tylko sama, później mam już stały team (gram już w tą gre od ponad roku, wcześniej na rosyjskim serwerze). Początek to głównie exp, pve i questy. Później oprócz questów związanych stricte z historią, pojawiają się questy frakcyjne (oczywiście związane z fabułą, ale nieco inaczej się gra) tutaj połączenie pve z pvp (z większością pvp). Można oczywiście grać pobocznie tylko pvp. Dodatkowo, dla ogarniętych graczy infinite towertower -
@spo_: na privach też fajnie było ;) np. x2000 i enchantowanie na +30 :D
ale pamiętam też jak za czasów c4 na polskim serwerze Existence, zrobiłem A grade na +15 :D to było coś jak mi zazdrościła połowa serwera, nie było jeszcze kryształów SA, więc zamieniłem miraclesa na taką książkę magiczną u mammona, fajnie to wyglądało u maga :D
później zaczęły wchodzić SA, S grade, jakieś kamienie wodne, ziemskie, kryształy i
@shiina: czyli autolock :B

Ale przyjemnie się gra? Teraz jest masa ludzi, sama zastanawiałam się czy nie pograć w B&S'a, ale trochę odpycha mnie ten 'azjatycki' design c:
Chociaż ta klasa, którą grasz.. ładną babeczkę stworzyłaś :v