Wpis z mikrobloga

Jak jest liczone dmg u maga ( czy w atrybutach "obrażenia" mają jakąkolwiek wartość dla maga )?
Gdzie mogę zobaczyć ilość zadawanych obrażeń z danego czaru?
Na co warto wydawać złoto przed 70? Czy opłaca się jakieś eq craftować?
Gdzie na początku warto chodzić na exp/drop?
Jakie staty w eq dla maga? Czy opłaca się wybierać czary na 1żywioł + eq pod ten żywioł?
#diablo3
  • 7
  • Odpowiedz
Gdzie mogę zobaczyć ilość zadawanych obrażeń z danego czaru?


@Lewo: musisz sam sobie policzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) te obrażenia w statystykach są tylko poglądowe i to coś związanego z dmg broni

Na co warto wydawać złoto przed 70? Czy opłaca się jakieś eq craftować?

Możesz scraftować sobie set Caina (daje bonus do expa, ale musisz wydropić plan), hełmy z gniazdkiem i wsadzać w nie rubiny, na ~50 scraftować broń na 60 poziom i u Zaklinaczki obniżyć wymagany lvl do ~50, potem
  • Odpowiedz
@Lewo: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sdWUjBqrnXc4nMTvc9G0onHCL1WY6XsF-avLsYOrmOM/htmlview?sle=true#gid=2113352475
kryta, obrażenia z kryty, int, redukcja kosztu, redukcja cooldown'u, żywioły.
A jakie wartości są priorytetem to zależy od build'u.
Tak, obrażenia mają sens - uśredniony DMG skill'a możesz wyliczyć.
Wpisz w google "advanced tooltips diablo 3" to opisy skilli będą miały więcej info.
Craftuj co potrzebujesz, jedynie nie #!$%@? hajsu u Kadali, bo szybko dźwiga się stawka, często lepiej nowy item wykuć. Ogólnie przed 70lvl eq nie gra
  • Odpowiedz
@Cult_Of_Slaanesh:
1. set działa jako tako dopiero na wysokich riftach, bo bonus za 6 części nie włącza się za podpalanie zwykłych mobów na niższych riftach, jako, że padają zanim nastackuje się 3000% burna. Na PTR stacki dostawało się za JAKIEKOLWIEK podpalenie, czyli wystarczyło trafić z ognistego spella i miałeś buffa +25%dmg za każdego palącego się moba. Tooltip został taki jaki był, ale teraz trzeba bić moba aż dostanie te 3000%
  • Odpowiedz
@Mindblower: z tym, że chodzi mi o szybką ocene co jest lepsze na niskim lvl a nie 70lvl i specjalizowanie się w czymś. a co to bounty? i już mam 32lvl. a itemy co zwiekszaja dmg danej umiejętności z której korzystam?
edit: i wiecie co to za kur.. bug że już 3 raz staje mi gra w miejscu jak wchodzę na pustynię gdzie jest krew zortona kulla (czy jakoś tak
  • Odpowiedz
@Lewo: na niskich lvlach po prostu ubieraj itemy, które zwiększają Ci te obrażenia w statystykach.
bounty - zlecenia, jak przejdziesz kampanię, to odblokujesz tryb przygody, w którym wykonujesz zlecenia (po 5 na akt) za co dostajesz skrzynkę od Tyraela z materiałami do craftingu/przedmiotem legendarnym w zależności od aktu.

Itemy, które zwiększają obrażenia danej umiejętności są spoko, ale jak coś to tego dmg nie masz podliczonego w statystykach.
  • Odpowiedz