Wpis z mikrobloga

Jak ja kisne z tego, że Leszke zwołał debatę o jego współpracy z SB xD Boże czekam na tę debatę z reką w majtach, chcę widzieć, jak Bolek wierci się na krzesełku macha łapami, stęka jakieś głupoty ze tymi rencami obalił komune, a Cenckiewicz z Braunem orają go dokumentami, argumentami i nienaganną polszczyzną xD Boże to będzie koniec Wałęsy, szczególnie, że obecny prezes TVP, Kurski chętnie pusci taka debatę na żywo i zobaczy jak magdalenkowy król zostaje zdeptany :D #4konserwy #heheszki #truestory #walesacontent

Tak ta debata bedzie wyglądała ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
Obserwatorzramienia_ONZ - Jak ja kisne z tego, że Leszke zwołał debatę o jego współpr...

źródło: comment_3PA9JgGpq526yYPcZL72UXjITpAtpgls.gif

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@mMichu: @zirytowana_plaszczka: Debate potwierdził juz IPN, nie pamiętam daty ale ma byc chyba w przeciągu miesiaca? sprawdzcie sobie głowną, był wykop o tym. Leszke juz zapowiedział ze sie stawi i ze powie prawdę jak było :D Cenckiewicz tez chetnie wystąpi, Gontarczyk jest zaproszony, Braun jeszcze nie ale moze sie pojawi. Z Braunem problem jest taki ze nie jest z IPN a Bolek chce dyskutowac głownie z tymi ktorzy pisali o
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: @Roztoczy_Przysmak: @zirytowana_plaszczka:
Panowie, debata żeby miała sens powinna składać się przynajmniej z pytania - odpowiedzi - repliki pytającego - dupliki odpowiadającego.
Jeśli będzie to wyglądać tak jak zaproponował Wałęsa, czyli pytanie pisarza, publicysty i odpowiedź Wałęsy to mam nadzieję, że nie dojdzie do skutku. Każdy postawi zarzut i nie będzie możliwości wytknąć nic obronie Wałęsy.
Taka formuła będzie bardzo korzystna dla byłego prezydenta. Ostrzegam bo niektórzy spodziewają się
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Leszke na każdy zarzut powie "panie, ja mam tu papier, że SB fabrykowało dowody, masz pan".
Wałęsa albo rzeczywiście coś dostał albo pali mu się grunt pod nogami i chce wejść do ofensywy. Będzie jakaś transmisja telewizyjna czy jeszcze nie wiadomo?
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Nie wiadomo czy bedzie, pisałem ze Leszke oczekuje ze bedzie wszystko nagrywane ale nie bedzie na zywo. Moim zdaniem Kurski ma w tvp mocny mandat teraz i za wszelką cenę ( tak jak było za pierwszych rzadów PiS) bedzie chciał puszczać takie debaty bo raz, to mu pasuje do linni partii, a dwa debata IPN pasuje do linni mediów publicznych. Moim zdaniem Kurski to puści jesli Lechu nie zablokuje tego,
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Szlag mnie trafił jak się okazało, że jego Instytut zalega z zadłużeniem w wysokości 500 tys. zł. za wynajem. Władze miasta nie reagowały, a jednocześnie pan Wałęsa zbierał pokaźne profity za wykłady i inne cinkciarskie promocje. Gdyby to społdzielnia była wynajmującym to już dawno byłby eksmitowany, a na karku miałby komornika.
  • Odpowiedz
że jego Instytut zalega z zadłużeniem w wysokości 500 tys. zł.


@Kapitalis: Wiesz ile Wałęsa ma dzieci? to wszystko jeden Wałesa musi wykarmić bo reszta mało umie, tylko ten jeden co był europosłem sie wybił trochę, reszta majac takie możliwości startu przegrała życie. Mogli stworzyć polski klan Kennedy... nie maja nic poza ojcem/ dziadkiem legendą tamtych lat... zawsze wierzyłem ze o naszych losach decydują geny i rodzina z jakiej startujemy i
  • Odpowiedz
w rodzinie laureata Nobla, prezydenta, i przywódcy obalenia komuny nie zrodziło sie pokolenie intelektualistów, działaczy społecznych i zarządców, to jest zaskakujące!


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Słuchając go wcale mnie to nie dziwi. Wykopowy gimnazjalista prezentuje wyższy poziom.

A zadłużenie powinno być wyegzekwowane. W nosie mam ile on ma dzieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Otóż to! Założenie zapewne jest też takie, aby doszło do kompromitacji Cenckiewicza i pozostałych, nawet drobnej.
Czas też dobrze wybrany, bo "reżim pisowski atakuje bohatera", choćby nawet zainteresowani nie byli pisowcami. Wcześniej by to nie miało takiej wymowy.
Zobaczymy... jeżeli faktycznie dojdzie do debaty, to adwersarze Wałęsy
powinni być czujni.
  • Odpowiedz