Wpis z mikrobloga

@gustawny: Wiem co czujesz, praca wnosi zazwyczaj dużo pozytywnego w życie #przegryw, jeżeli wcześniej jej nie miał. Spróbuj zacząć robić coś co lubisz, nawet sam w domu, może Ci to pomóc. Porozmawianie z kimś o swoich problemach też jest pomocne, najlepiej z psychologiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@ByczekFerrnando: gram na gitarze, sporo komponuje, ale mam tylko akustuka wiec nie moge zalapac sie do zadnego zespolu ani nic. Z reszta jestem wymagajacy a wszyscy "muzycy " naokolo to jakas beznamietna podroba
  • Odpowiedz
@gustawny: W muzyce najważniejsza jest pokora, wobec samej muzyki, jak i innych ludzi. Zawsze beznamiętna podróba może zmienić się w prawdziwego artystę, choć to rzadko się zdarza, to jednak jest taka szansa.
  • Odpowiedz
  • 0
@ByczekFerrnando: gram od 9 lat, od mniej wiecej 4 komponuje, od mniej wiecej 2 mam swiadomosc, ze uszczesliwiam tym innych ludzi, jestem calkiem dobry i mam swoj styl. I to ostatnie jest problemem - nikt naokolo nie chce grac akustycznych smetow, wiec nagrywam sam dla siebie durne instrumentalne kompozycje i rearanzacje. Podoba mi sie to, ale im dluzej robie to sam tym bardziej nieporzadany efekt to wywiera
  • Odpowiedz