Wpis z mikrobloga

@Polanin: przejrzałem kilka płyt, obejrzałem jeden film z całości - http://www.imdb.com/title/tt0104692/

Jakość obrazu jest gdzieś pomiędzy VHS a DVD, ale wiele zależy tutaj od samego transferu filmu (niektóre wypadają bardzo słabo jakościowo zarówno pod względem dźwięku, jak i obrazu - np. wydanie Discovision filmu Blues Brothers, który też leży w tej kupce [za to jest w aspect ratio open matte, więc it's something]). Dźwięk lepszy od DVD na pewno (żeby nie
  • Odpowiedz
@wdowapotedlarzu: sam odtwarzacz $200 + $30 wysyłka do PL (z USA) [choć sam sprzęt pochodzi i tak z Europy] - jest to jeden z modelów wyższej jakości, ale można dostać inne modele taniej.

Zestaw 40 LD wylicytowałem z USA za $50 + $40 wysyłka do PL. Niektóre dokupiłem sam na oddzielnych aukcjach (jak Hard Boiled) lub na lddb.org
  • Odpowiedz
@Colek: zazdroszczę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
also, sprawdzałeś kondensatory? jeśli to używka, to jest duża szansa, że jakiś kondzior niedługo wycieknie, dalej raczej wiesz co się może stać ;)
  • Odpowiedz
@BluRaf: nie sprawdzałem, jedynie wyczyściłem laser, bo zupełnie nie wykrywał płyt (co ciekawe jest na górze klapka, która od razu pozwala na dostęp do samego lasera po odkręceniu dwóch śrubek).
  • Odpowiedz