Wpis z mikrobloga

Pomocy ! Znajomej coś terkotało w wiatraczku od kompa i się tam strasznie grzał, rozkręciłem skurczybyka (HP dv6-6b10ew), rozkręciłem wszystko, wyjąłem śmiecia i inne papruchy, złożyłem do kupy i .... włącza się ale po chwili ekran wariuje, robią się różowe pasy, coś się #!$%@? z grafiką ogólnie. Windows startuje, wszystko się uruchamia i tai babol. Co mogłem #!$%@?ć ?
@naprawalaptopow #naprawalaptopow #laptopy #laptop #hp #serwispc #informatyka
Przepraszam za spam tagami ale to pilne :(
  • 12
@kundziukundziu: Rozkrec jeszcze raz i sprawdz czy radiator wszedzie dolega bo takie objawy sa jak radiator dotyka procka ale nie styka dobrze do grafiki. Kiedys mialem takie same objawy i okazalo sie, ze kabelek podszedl pod radiator tuz przy grafice.
@kundziukundziu: dlatego nie lubię zaglądać znajomym do komputerów i na ogół tego nie robię ;) bo pewnie robiłeś to za darmo, a teraz się martwisz, że coś #!$%@?łeś i głupio ;)
@kundziukundziu: ja już nawet nie pomagam z wymianą pasty nikomu, szkoda czasu i nerwów, bo jak coś przypadkiem zepsuje to pózniej się czuje zobligowany to naprawić, a nie mam zamiaru dokładać do cudzych laptopów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kundziukundziu: szczerze zdarzało mi się przytrzasnąć/zgnieść taśmę matrycy i miałem właśnie takie dziwne objawy ale po rozłożeniu i złożeniu jeszcze raz wszystko wracało do normy, jesteś pewny że to taśma ? Zrobiłeś tak jak mówiłem żeby rozłożyć i odpalić bez górnej obudowy, najlepiej jeszcze poruszać wtedy taśmą matrycy i sprawdzić czy coś się zmienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)