Wpis z mikrobloga

Uwaga #rozdajo #zadarmo #ostrezarcie #chilihead #chilihead wołam też #goomowesosy bo ostro ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i #keramus bo mogę

Najostrzejsza zupka chińska świata prosto z Koreji tej dobrej, czyli północnej (Gratulacja dla Kima!).
Tak na serio to wracam dzisiaj do Polski i mam kilka sztuk po wizycie w Seulu, więc pomyślałem, że jakiemuś mirkowi/mirabelce wyślę takie coś ostrego. Piecze 2 razy, konkretnie.
Zielonki się bawio, ale zarejestrowane przed publikacją posta.

Zasady: plusujemy wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°), możecie też zaobserwować tag: #keramus i polubić na fejsbuku no i poczytać trochę przygody z Tajpej i okolicy na blogu.
Żeby być w rozdajo wystarczy zaplusować wpis.
Jak będzie powyżej 1000 plusów będą dwie zupki ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Losowanie mirko random w poniedziałek o 20:00 czasu Polszowego.
keram-us - Uwaga #rozdajo #zadarmo #ostrezarcie #chilihead #chilihead wołam też #goom...

źródło: comment_6xlviyXCObW8sDlidTNJvChzGUCb6Cbw.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@keram-us: Nie są najostrzejsze, pisałem do pewnej tajki i obaliła ten mit (jej siostra jest fanką tych zupek co wrzuciłeś ale tajskie zupki dużo ostrzejsze). Tajskich wiele jadłem bo kumpel za każdym razem mi przywozi jak wraca z tajlandii.
  • Odpowiedz
@keram-us:
JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO "OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA #!$%@? WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE #!$%@?, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO #!$%@?ŁBYM STAREGO
  • Odpowiedz
@theone1980: szkoda, że nie można wymieniać plusów na zł, każdy kto ma konto powinien wpłacać na konto wykopu 100zł i każdy plus oznaczałby podarowanie Mirkowi 1zł (ew 0,10zł, 0,01zł)
  • Odpowiedz