Wpis z mikrobloga

@Huffy
@marahin
Wszedłem, zagrałem, Kawał świetnej roboty, oryginalny projekt, Widać że wkładacie dużo swojego czasu i swoich sił. Widać, że serwer rozwija się w szybkim tempie.
Dlaczego to pisze? Bo jak dzisiaj czytałem na czacie wasze posty, i wywnioskowałem z nich jakbyście mieli już dość, Jakby spływały na was tylko zewsząd hejty i wyrazy niezadowolenia, ;P no to macie ode mnie post z podziekowaniem i pochwałą :D
#mirkots
  • 6
@Bongletoo: ! nareszcie :D dzięki!
Tak, niestety, ale te ostatnie dni były bardzo wyczerpujące. Część osób nie rozumie jak działa faza beta, nie jest świadoma tego, że robimy to wszystko za darmo korzystając z naszego czasu wolnego, i nie rozumie jak trudno niektóre rzeczy zrobić. Do tego ma roszczeniową postawę.
Poza tym jest kilka innych grup osób, np. ludzie którzy czują wewnętrzną odrazę do kanału Pomoc i z nawet najbardziej błahymi
@marahin: Ja tylko dodam, że robicie właściwie to, co chciałem już wcześniej, stworzyć coś przez społeczność, dla tej społeczności, dawno na wykopie nie było czegoś takiego. Pomimo wszystkich błędów i kiedy oczywiście do tego serwera zajrzę- będę miał nadzieję na zrobienie wielkiego "wow" przez połączenie portalu, na którym jestem teraz z sentymentem do gry, w którą potrafiłem maniaczyć całymi dniami. Nie patrzcie na hejty i pracujcie, bo satysfakcja może być ogromna,
@marahin: Mam jedno pytanie jakie mnie nurtuje widząc wasze wpisy. Trochę ogólnie o tibii, w którą nie grałem ale pamiętam, że masa osób ładnych parę lat temu sporo czasu nad tym spędziła i mogę nie zauważać czegoś oczywistego. Dlaczego serwery prywatne OTS nie mają 1:1 poziomu zdobywania doświadczenia, umiejętności oraz mapy takiej jak oryginalna? Rozumiem, że bardzo dobrze jest wyrównać szanse dla wszystkich dając im możliwości premium ze zwykłej tibii ale