Wpis z mikrobloga

@nivixi: Nie no trochę błędów było, ale to spowodowane raczej małym czasem treningu.

Rozczarował mnie Zion, ogólnie pod względem strategicznym/macro to ta gra była po prostu tragiczna. Stixxay za to zajebiście.
@PanKarmelek: to co sie wydarzylo na pierwszym lvlu to wina calego teamu i ich przygotowania do laneswapow. Wydaje mi sie, ze po takim bledzie CLG powinno zamknac gre w ciagu 25-30 minut, nie wrozy to dla nich dobrze, ze tak dlugo zajelo im konczenie.
@nivixi: W paru momentach widać było, że się pogubili, zły focus momentami, pewnie pomyłki w shoutcallowaniu. Podejrzewam, że aż tak dobrze się jeszcze nie zgrali? Albo zestresowani byli pierwszym meczem vs TSM, którzy są faworytami.
@PanKarmelek: CLG gra ze soba w tym skladzie od czasu przejscia Doublelifta do TSM, czyli ponad 2 miesiace. Dodatkowo zarowno Huhi jak i Stixxay byli w teamie jako suby chyba przez caly zeszly sezon, wiec ta wymowka raczej odpada. Z drugiej strony mozna powiedziec, ze CLG po prostu zagralo bardzo bezpiecznie - 5 dragon byl wlasciwie gwozdziem do trumny. Wiec z jednej strony ta strategia byla bardzo bezpieczna (po takim poczatku
@Keiano: Poza Immortalsami TSM jest raczej uznawany za faworyta. CLG i C9 stawiają zwykle na 3/4 miejscu. Z TSM ludzie zawsze wiązali wysokie nadzieje, szczególnie, że doszły do niego dwie całkiem dobre osoby. Z resztą, to tylko jedna gra, możemy za kilka tygodni oceniać czy dana drużyna jest dobra/zła
@PanKarmelek: Rozmawiamy o meczu, więc myślałem, że chodzi Ci o to, że TSM był faworytem w tej grze. Raczej nie spodziewałbym się TSMu nawet w top 2 w tym splicie. Team jest całkowicie nowy, nowy coaching staff, talent jest, także jeśli summer splitu nie wygrają to bedzie fail na całej linii.
@Keiano: Miałem na myśli cały split, chociaż z głosowania na twitterze to CLG miało tylko 18% bodajże :P
Sęk w tym, że np. tacy Immortals też są całkowicie nowi, a jednak grają o niebo lepiej od TSM, mają świetną kontrolę nad grą oraz ich draft też jest dobrze przemyślany.