Wpis z mikrobloga

Nie jest to może najładniejsze #ecco (celowałem w whistlery, ale żaden sklep nie miał na przymiarkę 46), ale jest promo - 50% zniżki + 10% gdy ma się kartę, co zsumowało się do 270 zeta za buty z Ecco, zimowe, Gore-Tex i to jeszcze w pierwszy dzień sezonu zimowego ;).
Dodatkowe 10% zniżki jest do jutra, więc radzę się spieszyć

To już była chyba dziesiąta rocznica moich pierwszych Ecco, więc najwyższy czas je wymienić (choć są tak samo dobre jak pierwszego dnia). Nowe są dużo lżejsze. A na ładne zimowe, bardziej eleganckie, ale też nie garniturowe, będzie trzeba poczekać chyba do przyszłego roku. W tym w ecco nic mnie nie zachwyciło, a innym firmom nie ufam (w kwestii wygody).
#modameska #okazje #fanbojecco #buty
Pobierz g.....d - Nie jest to może najładniejsze #ecco (celowałem w whistlery, ale żaden skle...
źródło: comment_ipQOdsJmcYeFTMHHn2oBWD2j7GMJRJXH.jpg
  • 2
@gwynebleid: a gdzie je kupujesz bo nie mogę ich znaleźć w sklepie ecco. I jeszcze jedno pytanie bo właśnie dziś poczułem że przeciekają moje buty zimowe czy możesz coś polecić do 400 zł w miarę ciepłego na zimę?
@robvan: Buty ecco :) Bież gore-texa - ja tego głównie szukam bo mi się dosyć stopy pocą). Mam od 10 lat (kosztujące swojego czasu tyle co minimalna) i mogę w nich w każdy śnieg wyjść do dziś.