Wpis z mikrobloga

No i dzięki za wyjaśnienie sprawy. Spodziewałem sie takiej odpowiedzi, ale nadzieja na małe przycebulowanie była ( ͜͡ʖ ͡€).

@Karmazyn

Jak pokrótce oceniasz słuchawki? Z tego co rozumiem, ze juz rok je masz. Jakieś ogólne wady/zalety, które zauważyłeś po tym czasie? Brzmieniowo dla mnie ideolo, ale zastanawiam sie jak wypada ich sprawowanie sie w codzienności.
@safiank Tak, mam je trochę ponad rok. Jeśli chodzi o jakość wykonania to według mnie najwyższa klasa, dla mnie brzmieniowo jednak trochę zbyt basowe brzmienie, więc będę wkrótce się przenosił na inne (jednak tych za żadne skarby się nie pozbędę) ale jak tobie to odpowiada to będziesz bardzo zadowolony. Same słuchawki ciężko mieć na głowie przez dłuższy czas przez mocny metalowy pałąk który konkretnie uciska głowę więc po paru godzinach może zacząć
@Karmazyn:

Dzieki wielkie za podzieleniem sie swoim doświadczeniem z tymi słuchawkami. Ogólnie w 80% słucham muzyki elektronicznej, wiec jak najbardziej mi pasuje, ze monitory grają tak nisko, szczególnie ze dynamika basu jest boska, a to jest cos czego brakowało mi zawsze w poprzednich moich słuchawkach.

Dzięki jeszcze raz i czuje, ze to bedzie długa przygoda z Marshallami ( ͡° ͜ʖ ͡°).