Wpis z mikrobloga

@Maciek5000: no temat już był poruszany, wiem że to wszystko jest kontrowersyjne i wiem że będzie krytyka ale zastrzegałem że będę usuwał nieodpowiednie komentarze, wiem co robię i że również jest związane z tym ryzyko, a tobie łatwo było mnie ocenić, może nie bezpośrednio, no i napewno nie konstruktywnie.

No bo po co był twój komentarz? Czekał na plusy antyfanów? Też szanuję dlatego rozmawiam a nie czarnolistuję.
@DRlVE: Problemem jest to, że spotkania sponsorowane są czymś w rodzaju protezy jeżeli chodzi o związki. Człowiek ma obie nogi, ale jak jedną straci, to zakłada protezę. W pewien sposób zastępuje ona normalną nogę, ale tylko częściowo, bo to jednak proteza. Tak samo jest z prostytutkami. Takie spotkania mogą sprawić, że poczujesz się dobrze, ale nigdy nie zastąpią szczerze kochającej kobiety. Dojdzie do takiej sytuacji, że w pewnym momencie nie będziesz
@dziobnij: zgadzam się w 100%

Jestem po długim związku, planuję znaleźć sobie dziewczynę ale jeszcze nie teraz, zgadzam się że prostytutka nigdy nie zastąpi naturalnej relacji. Mimo to prostytutki też mają swoje zalety:)
@aven9er: każda ogarnięta dziewczyna z roksy bierze kapiel lub konkretny prysznic, naturalnie. Higiena jest czymś o czym nawet się nie dyskutuje:)
@aven9er: bardzo chciałbym spróbować, tak samo poszukam dziewczyny która ma w ofercie wytrysk na twarz, ale niestety ciężko jest znaleźć taką która spełnia wszystkie moje kryteria.