Wpis z mikrobloga

Za dużo problemów powoduje regularne palenie.


@adsz65: Zgadzam się z tym, dobrze, że sam to zauważyłeś, jest jeszcze nadzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Crocop997: brak skupienia; (szczególnie podczas jazdy autem potrafię nie zauważyć pieszego na przejściu),
robienie czegoś bez zastanowienia; (dzisiaj chciałem wyłączyć monitor pomimo, że ciągle korzystałem z komputera)
strasznie szybko czegoś zapominam; (chce zrobić kawę, idę do kuchni i już nie pamiętam po co poszedłem)
nic mi się często nie chcę, zero jakikolwiek ambicji;
wiecznie chodzę ospały, ziewam;
Jest jeszcze wiele ale nie mogę sobie nawet teraz przypomnieć ( ͡
  • Odpowiedz
@Gliwa: Skad takie przypuszczenia? ;d
Pale znacznie wiecej niz kolega @adsz65 - prawdopodobnie tez dluzej niz on (ale tu strzal w ciemno) i nie odnotowalem nic zblizonego do jego symptomow, czy tego co Ty opisales :d
  • Odpowiedz
@palladni: każdy jest inny i pewnie na każdego inaczej działa xd np. ja nie mogę palić bo źle na mnie działa , tzn strasznie mała ilość już mnie robi i czasem było ok ale czasem nie xd
  • Odpowiedz
@Gliwa: To prawda, widzialem rozne przypadki i nie mozna jednoznacznie okreslic dzialania marihuanen "bo u mnie faza git".

@adsz65: ja tygodniowo puszczam solo okolo piatki jazzu, pale nieregularnie - tzn w tygodniu co 2-3 dni, w weekendy oporowo - czasami piatka idzie w jeden dzien :d

Od 9 lat jestem w stalym zwiazku z jedna dziewczyna z ktora poznalem
  • Odpowiedz
@palladni: bo dużo i ciągle jarasz to już nie widać kiedy jesteś a kiedy nie xd znajomy też ciągle, codziennie i też wszystko ogarnia .... także zależy od organizmu i jaki ma wpływ na niego i jak działa substancja która zażywa ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tyczy to się wszystkiego xD
  • Odpowiedz