Wpis z mikrobloga

@Puchalke69: Ja tego gówna już nie oglądam. Do wielkiej walki leciało fajnie, pare filerów i znowu akcja, a teraz to #!$%@?ą filerami non stop, albo oznaczają odcinek jako "z mangi" czyli niby nie filer, podczas gdy pierwsze 5 minut to przypomnienie poprzedniego odcinka, 17 minut to retrospekcja przeszłoći, 3 ostatnie minuty to coś nowego, głównie przegadane i tyle. Teraz cisną to ile mogą, przeczytałem mange, wiem jak sie skończy, ale szkoda,
@Puchalke69: bleacha skończyli w czas, nie dawali tych #!$%@? fillerów, a nawet jak były to były naprawdę śmieszne i zabawne. A Naruto? Naruto to #!$%@? zimna. Przed wielkim finałem i wyjaśnieniem całej serii 1.5 roku przerwy i #!$%@? tego samego w kółko. Ile można robić backflashe i fillery. O zgrozo. Bleachu, wróć. Proszę.
@Shatter: Naucz się pisać, bo nie jestem w stanie ci zrozumieć. Odcinki z mangi są bardzo dobre. Filery ssą pałę, szczególnie teraz, kiedy jest finałowa walka a oni przypominają o nich jako o dzieciakach. Chyba o to ci chodziło.
@Shatter: A w ogóle oglądałeś serię fillerów, która teraz leci? (tzn te "w trakcie wojny"). Zaczęły się od dobrych, robią świetne, tak że nawet na wbijam coraz więcej nowych osób się pozytywnie wypowiada. Fillery pogłębiają postacie z uniwersum Naruto (tzn. większość z Shippudena to robi, bo z pierwszego Naruto bardzo mi się nie podobały. Zbyt duży nacisk na komizm, historie nie pogłębiały postaci, nie wyjaśniały niczego z wydarzeń). Manga od samego
@Shatter: Chwila. Którym ANBU - Uchiha ANBU? To był styczeń 2015. Przecież fillery są kompletnie na inny temat. Pokazali trochę odcinków pokazujących do tej pory nieznaną przeszłość bohaterów, istotne rzeczy, które się działy podczas nieobecności Naruto w wiosce, a które rozwinęły chraktery jego przyjaciół

pokazywanie tego samego z 6 perspektywy

Tego nie ma i nie było.

Zmiana płci? Z Madary się jego matka zrobiła

Zmianę płci masz wtedy jak z mężczyzny
@Shatter: Naruto ma odniesienia do japońskiej mitologii. Ten komentarz jest bezbłędny:

All three were born from Izanagi, when he washed his face clean of the pollutants of Yomi, the underworld. Amaterasu was born when Izanagi washed out his left eye, Tsukuyomi was born from the washing of the right eye, and Susanoo from the washing of the nose.

I wszystko jasne, dlaczego można używać Susanoo bez oczu XD.