Wpis z mikrobloga

Może to będzie hejt, ale po co wydawać na to pieniądze miasta? Już widzę tych spóźnionych studentów, czekających w kolejkach do wagoników, żeby zdążyć na kolokwium. To już mogli im zbudować metro pod Odrą, były jakiś start dla ogólnomiejskiego metra i lepsza przepustowość. Ktoś kiedyś beknie za ten pomysł. 2 razy głosowałem na Dutkiewicza, a on mi mówi, żebym spieprzał do Łodzi. Zimny prysznic. #wroclaw #kolejkalinowa #dutkiewicz
  • 11
  • Odpowiedz
@mug3n @nodikv To jest w ogóle o tyle śmieszne, że uczelnia argumentuje to również tym, że chce przyciągnąć studentów w czasie niżu itd. Mnie by o wiele bardziej przyciągnęli, gdyby nie oszczędzali na kursach i nie było w związku z tym problemu z zapisaniem się na nie. Jest jeszcze jeden aspekt. Te słupy na wizualizacji prawdopodobnie nie będą wyglądać tak pięknie w rzeczywistości i szykuje nam się niezłe "kominarium" nad Odrą.
  • Odpowiedz
@mug3n: Obecnie przejście zajmuje nie więcej niż 15 minut. Kolejka ma przepustowość 350 osób na godzinę, czyli w 15 minut przewiezie 87 osób, a więc i tak część będzie dalej musiała chodzić piechotą. Przy kładce nie byłoby tego problemu.
  • Odpowiedz
@anuskaxx: @nodikv: @besiaczek: Dodając do kosztu budowy koszty obsługi i konserwacji na lata - bajka dla paru firm. Z niecierpliwością czekam na otwarcie, żeby zobaczyć po 2-3 miesiącach, ile osób będzie tym jeździło.
  • Odpowiedz
@mug3n: praktyczne to to nie jest, ale jakby puścili kolejkę ponad zoo to pewnie na turystach można by niesamowite żniwa zrobić... a i sam bym się chętnie przejechał ponad zoo
  • Odpowiedz