Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupnem #miband 1s/pulse i chciałbym wiedzieć, czy jest możliwość ciągłego mierzenia pulsu? Z tego co czytałem w jakiejś tam recenzji jest to możliwe tylko po włączeniu treningu na aplikacji. A jak bym chciał żeby tak po prostu mierzyła puls przez cały dzień? Ogólnie zastanawiam się czy warto opłacać do nowszej wersji z pulsometrem, który traktował bym bardziej jako ciekawostkę i gadżet.
  • 3
Myślałem także nad zakupem 1S, mam zwykłego MiBanda z białymi ledami i jestem mega zadowolony, 56 dni od ostatniego ładowania i 22% baterii ciągle, przy inteligentym budziku, zero powiadomień, kilka synchronizacji danych dziennie. Pulsometr to tylko "fidżer", którego użyjesz kilka razy. Jak chcesz pulsometr to niestety, ale zakup jakiś zegarek, który ma czujnik zakładany na klatkę piersiową.
Mam go, jest chyba mozliwosc ciaglego w platnej apce (8zl). Mi ogolnie strasznie lipnie ten puls mierzy a mojemu bratu calkiem spoko. Jakbym mial znow kupowac to raczej bym tansza wersje bral. Chyba , ze w przyszlosci cos poulepszaja ale nie wiem