Wpis z mikrobloga

Boże, jak mnie #!$%@? takie wysmiewanie ludzi którzy popełnili więcej błędów w życiu niż wykopki stulejmany z piwnicy.. Typu #rakcontent #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
Dziewczyna myślała kroczem i się stało. Najgorsze jest w tym to, że do tanga trzeba dwojga. Gdzie jest tatuś który umiał wsadzić a nie potrafił wyjąć na czas.. Dziewczyna ma w tym momencie pod górkę w życiu i szuka pomocy. Przecież nie kupi paru metrów liny i nie zawisnie na strychu, bo pewnie tego byście chcieli.. Szuka pomocy, dojrzałego faceta dla którego nie będzie to przeszkoda. Niestety mało który facet potrafi się odnaleźć w takiej sytuacji bo brakuje im inteligencji. Nikt nie stara się zrozumieć. Najlepiej napietnowac i oczekiwać że inne #!$%@? genetyczne przyklasna wam. Podejrzewam że wielu z was by nie było na świecie gdyby nie imprezy zakrapiane. Wtedy też myślało się #!$%@? tyle że jak się nabroilo to trzeba było się pobierać i tyle..

#!$%@? w dupe wszystkim szydercom którzy o życiu wiedzą tyle co im nowa gazetka w minecraft podpowie...
A.....z - Boże, jak mnie #!$%@? takie wysmiewanie ludzi którzy popełnili więcej błędó...

źródło: comment_z027LErulyaFZIcHnroZRVpTCPFieyZ0.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Najgorsze jest w tym to, że do tanga trzeba dwojga. Gdzie jest tatuś który umiał wsadzić a nie potrafił wyjąć na czas


@Airbooz: Na pewno nie na fejsie i nie wstawia rakcontentu jakim to jest szczęściem wejście w jego alimenciarskie życie. Gdyby było inaczej to by jechali też po nim.

Ja doskonale rozumiem sytuację tych samotnych matek, że chcą dla swoich dzieci dobrze itd.
Niemniej dla mężczyzny związek z taką
  • Odpowiedz
@Airbooz: Bo to jest pewien poziom debilizmu. Są powody dla których takie kobiety mają słabe branie. Nieodpowiedzialność, puszczalstwo, ogólna głupota. I jeszcze robią takie memy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nieodpowiedzialność - bo to zwykle nie są efekty długoletniego związku tylko jednorazowego wybryku. Z tego wynika puszczalstwo - o które nie obwiniam kobiet które był w związku dla przykładu trzy lata i ktoś je porzucił jak się
  • Odpowiedz
@Airbooz: Trudno żeby dwie osoby na raz były w jednej ciąży i rodziły jedno dziecko. Tak nas stworzyła natura. Jakby ludzie postępowali obyczajnie to by takich sytuacji nie było a tak - jest ryzyko, jest zabawa; jest ryzyko, są przegrani.
  • Odpowiedz
  • 1
@Pertaseth: nie oceniam ich, ale również uważam że nie jest to godne naśladowania zachowanie. Podchodząc lekkomyslnie do tematu antykoncepcji same się narażają na konsekwencje. Z automatu więc mam większy dystans do takich memow wystawianych przez te kobiety, czy innych metod ekspresji swoich uczuć i emocji. Nie każdy jest stworzony do wyrażania siebie i wrażliwości na poziomie wieszczy.. Nie tylko one mają z tym problem. Szkoda tylko ze tak łatwo przychodzi
  • Odpowiedz
#airbooz ale ja doskonale rozumiem ciezka sytuacje samotnych matek. Rozumiem, ze maja prawo chciec dla swoich dzieci jak najlepiej i oby tylko dobrze wybieraly. Natomiast nie rozumiem takich memow wstawianych najczesciej przez mlode dziewczyny ktore dzieci maja z jakimis kryminalistami, alkoholikami, generalnie typowymi sebiksami z krorymi zaliczyly glupia wpadke. A teraz stawiaja wymagania innym i poszukuja odpowiedzialnego i ustawionego faceta ktory da rade ta rodzinke utrzymac. Czy to nie jest
  • Odpowiedz
@Airbooz: Jasne, ja też czasem czuję się #!$%@?, czasem ktoś nie dotrzyma słowa tym samym olewając mnie. Nie wstawiam po tym na wykopie memów "#!$%@?ć frajerów, cośtam cośtam" bo to jest żałosne i nie na poziomie. Jeśli ja popełniam błąd i jest mi z tym źle to trudno, to jest moja wina, trzeba to teraz dźwigać. Nic mi do tego czy ktoś uważa dziecko za błąd czy nie - ja
  • Odpowiedz
  • 0
@Pertaseth: ja generalnie zakładam w takim przypadku podobnie jak Ty w dwóch ostatnich zdaniach. Uważam dodatkowo, że większą amebą w tym momencie jest ten który dodatkowo szydzi i pietnuje.. Zastanawiam się, co chce tym osiągnąć..
  • Odpowiedz
@Airbooz: Na dobrą sprawę nawet mnie te matki nie interesują, wiesz? I może nawet bym o nich nie myślał, gdyby nie te #!$%@? obrazki. Które są tak samo rakotwórcze jak te o miłości, ziomkach zza krat....wiadomo o co chodzi. Więc oszczędziłyby sobie żenady gdyby ich nie produkowały i nikt nie wrzucałby tego na wykop.

A co z samotnymi matkami, których facet umarł młodo, a bo ja wiem, w wypadku? Coś
  • Odpowiedz