Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną.
2. Cofnij sie w czasie.
3. Rok 1998. Masz 7 latek.
4. Myślisz jak to wykorzystać.
5. #!$%@? over 9999 bo nie pamiętasz żadnych numerów lotto.
6. Przypominasz sobie pewne wydarzenia sportowe z przyszłości.
7. #!$%@? 1998 rok Mistrzostwa Świata, pamiętasz wynik finalu.
8. "Tatele tatele postaw wszystko na Francje".
9. #!$%@? poziom 9000 brak zakładu bukmacherskiego w okolicy :(
10. W finale wygrywa Brazylia.
11. Ocokaman.jpg.
12. 1999r. wali sie Palac Kultury.
13. "co się #!$%@? dzieje"
14. 2000r. zamach terrorystyczny w Ameryce, Bush nie żyje, Statua Wolności zbombardowana.
15. Juz nic nie rozumiesz. Przyszłość na świecie sie nie zgadza, w moim zyciu wszystko tak samo bez zmian.
16. 2001r. krach na światowych giełdach.
17. 2002r. Wybucha wojna na Pacyfiku pomiędzy Chinami i USA.
18. 2003r. Rosja podpisuje pakt z Chinami.
19. 2004r. rozpada sie NATO i UE.
20. 2005r. Sytuacja na świecie coraz gorsza. W Polsce brakuje jedzenia, ludzie nie mają pracy, kradną na potęgę.
21. 2006r. Wojna atomowa miedzy Rosją i USA i ich sojusznikami.
22. Przeżywasz wojnę. Byleś daleko od najbliższego wybuchu.
23. "co ja #!$%@? zrobiłem przez cofniecie sie w czasie!"
24. Jednak teraz przenosisz sie w czasie do 2016r. #!$%@? zapominasz o przykładzie z filmu"Powrót do przyszłości" że twoja rzeczywistość juz nie istnieje.
25. 2016r. Michal Bialek prezydentem Polski.
26. 10.01.2016r. piszesz wpis na Mirko "jak cofnac sie w czasie żeby powróciła moja rzeczywistość gdzie prezydentem byl Duda, PiS miał większość w Parlamencie a Leszke nie dostał bana na Mirko?"
27. Czekasz na odpowiedz.
#historiakopka #pytanie #pdk ##!$%@?
  • 3
@kopek: Skoro prezydentem jest Duda, PiS ma większość w Parlamencie, a Leszke nie dostał bana na Mirko, to jak Ci się udało w końcu wrócić do swojej rzeczywistości?
@kopek: gdzieś popełniłeś błąd - trafiłeś do właściwej linii czasowej, ale w nieprawidlowej rzeczywistości. Biorąc pod uwagę teorię strun. Musisz znaleźć odpowiednią rzeczywistość.Rusz do przeszłości, gdzie możliwe jest modelowanie rzeczywistości w odpowiedniej linii czasowej. Model 3D będzie odpowiedni. Powodzenia.