Wpis z mikrobloga

Mam parę pytań do osób, które lubią swoją pracę. Po pierwsze jaki to zawód, po drugie co wam daje spełnienie w tej pracy? Nie znam wielu osób, które są zadowolone ze swojej pracy, nawej jeśli studia wynikały z ich zainteresowania i potem dostali pracę w zawodzie to zawsze jest coś nie tak. Mało jest osób spełnionych, nawet spośród tych, które jeszcze na studiach były pełne pasji. #pracbaza
  • 7
  • Odpowiedz
@kaszkai: Mam nudną ale odpowiedzialną pracę. Ale jest dobra atmosfera, czuć, że jest się częścią tej załogi chociaż czasami zdarzają się konflikty. Czuję się doceniany przez szefa. I mój szef to naprawdę równy gość.
  • Odpowiedz
@kaszkai: To może będzie #niepopularnaopinia , ale kocham swoją pracę i swój zawód. Co w nich daje mi spełnienie?
- Pracuję z ludźmi. Ludzie są fajne. ;)
- Moje zajęcia pozwalają na tonę kreatywności, a ja uwielbiam pracę w systemie "zróbmy coś fajnego z wielkiego chaosu".
- W zakresie moich zajęć mieści się wiele różnych form aktywności i kiedy nie mam ochoty na jedne coś, mogę zająć się drugim, a i
  • Odpowiedz
@kaszkai: Ja jestem opiekunką do dzieci i lubię to zajęcie. Fajnie widzieć jak mały człowiek uczy się dzięki tobie tylu nowych rzeczy, a rodzice ufają ci do tego stopnia, że jadą na kilka dni urlopu, a dzieci i mieszkanie zostawiają pod twoją opieką.
Boję się tylko, że kiedyś mnie to znudzi.
  • Odpowiedz