Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Zarejestrowałem się na tym portalu tylko z Pana powodu.Żeby zobaczyć jak się zachowuje człowiek,który ma powody ,żeby bać się demokratycznie wybranego rządu.Muszę przyznać ,że sam popełniłem wiele błędów głosując na nieodpowiednich ludzi.Głosowałem na Pana w pierwszych wyborach prezydenckich.W drugich już na Kwaśniewskiego tylko dla tego ,że nie było trzeciego kandydata.Ogłupiony przez media ,także zagłosowałem na Komorowskiego i nawet na rząd PO.Dzisiaj bardzo żałuję tych wyborów ,ale usprawiedliwiam się ,że telewizję uważałem wtedy za WOLNĄ ,a dziennikarzy za rzetelnych i obiektywnych.Internet w tamtych czasach raczkował i nie było gdzie sprawdzić wiarygodności informacji .Na szczęście podczas ostatnich wyborów prezydenckich zainteresowałem się tym,jakie funkcję w naszym państwie pełnił ówczesny prezydent Polski.Naprowadziło mnie to na WSI,przekręty na WAT ,Procivili,SKOK-WOŁOMIN i przeraziłem się.Dowiedziałem się ,że media w Polsce obsadzone są dziećmi wysoko postawionych działaczy w PRL-u.Synowie i córki SB-ków ,UB-ków.Rodzice przez swoje znajomości zagwarantowali im dobre stanowiska,w zamian za naginanie rzeczywistości.Zacząłem wszystko analizować i doprowadziło mnie to do 89 roku do okrągłego stołu.Później 92 rok obalenie rządu Pana Jana Olszewskiego.Na filmie "NOCNA ZMIANA" https://www.youtube.com/watch?v=hu1a3xT9db0
można zobaczyć kto jest po prawej stronie ,a kto po złej stronie mocy.Pan Antoni Macierewicz ,który przez ostatnie lata w mediach przedstawiany jako psychol ,na tymże filmie widać jak bardzo zależy mu, żeby Polska była POLSKĄ!!Pan Korwin Mike który od zawsze ma niezmienne poglądy także chciał już wtedy żeby Polska była POLSKĄ!!Jak w mediach są obaj przedstawiani to wiemy.Nawet Stefan Niesiołowski (obecnie PO ) był za przeprowadzeniem ustawy lustracyjnej.
Gdyby wtedy 92 roku - przyznał się Pan "do podpisania kilku kwitków ,bo wszyscy podpisywali"
ludzie by Panu wybaczyli ,a i Pańskie imię nie byłoby dziś szkalowane,a my byśmy mieli normalne państwo.Myślę jednak ,że nie było to kilka kwitków i dla tego musiał Pan robić wszystko ,żeby zablokować USTAWĘ LUSTRACYJNĄ ,która ujawniła by Pańską działalność.Ponieważ ustawę już przyjął ówczesny rząd i była wprowadzana w życie ,to jedynym wyjściem dla Pana ,było wotum nieufności dla rządu Pana Olszewskiego,na co oczywiście przytaknęły partie ,które nie były czyste od tajnych współpracowników.Z tego właśnie powodu uważam Pana za największego zdrajcę Narodu Polskiego.
Mam nadzieję że ma Pan świadomość ,że Sławomir Cenckiewicz ma teraz odpowiednie narzędzia ,żeby prawdę pokazać.Niech jeszcze prawica zrobi porządek z telewizją publiczną i da możliwość opublikowania tego co Pan Sławomir Cenckiewicz tam odkryje wtedy będę mógł powiedzieć ,że żyję w WOLNEJ POLSCE.
Ps.Żeby było jasne - nigdy nie głosowałem na PiS ,ale nie mam nim nic do zarzucenia.Cieszę się ,że robią w Polsce porządek.