Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!

Mam mały problem z kompem (i żeby nie było szukałem już rozwiązania w sieci, był nawet podobny wpis na mikro) i potrzebuję porady/pomocy.

2 tygodnie temu robiłem format partycji z Windowsem (7, x64), po formacie i zainstalowaniu niezbędnych klamorów zabrałem się za mniej istotne sprawy.
Problem pojawił się przy uTorrent.
Przy próbie pobrania jakiegokolwiek pliku, skądkolwiek program wyrzuca mi informacje: "system nie może odnaleźć określonej ścieżki (write to disc)", problem znany i ponoć rozwiązywalny, czego już próbowałem ale problem nie zniknął.
Za poradą z któregoś forum zainstalowałem BitComet i ustawiłem folder docelowy do pobierania zgodny z tym z uTorrent (d:torrent) więc ścieżka niezbyt długa. I ku mojemu zdziwieniu BitComet pokazał mi informacje, że "przestrzeń dyskowa 0 B" -wniosek prosty brak miejsca, ale nie, bo cholerne 100GB luzu. Na partycje c: ciągnie jak trzeba, na d: już nie chce.

Help (,)
  • 17
@Hunchbacked: sprawdziłem, owszem próbowałem i tego, ale wygląda to tak jakby cała partycja d: była "wyłączona" z użytku mimo że mam do niej pełny dostęp z poziomu konta o uprawnieniach admina jak i z konta administratora
@sanczoklep: nie pomoże bo nie mam deamona :P wydaje mi się że to problem z jakimiś ustawieniami w kwestii samej partycji dysku, bo po ponownym zainstalowaniu windy nie mogłem odtworzyć nawet mp3 z innego foldery na tej partycji. Ale w momencie kiedy zmieniłem ustawienia zabezpieczeń partycji i dałem dostęp dla urzytkownika o uprawnieniach admina i to samo dla systemu wszystko poza uTorr wróciło do normy