Wpis z mikrobloga

Hej! Murki spod tagu: #homoseksualizm chciałbym się dowiedzieć... co Was przyciąga w tej samej płci? Kobieta kobietę, mężczyzna mężczyznę. Od strzała mówię, to nie jest żadna cholerna zarzutka, bait, haczyk! Nie pytam z intencją wywołania gównoburzy. Nie pogardzam tego. Jestem neutralny. Jestem ciekawy. Moje pytanie może i jest głupie, ale nikogo nie zaboli odpowiedź? W końcu jeśli już jesteś homoseksualistą, to dlaczego nie być z tego dumnym, czy coś?

Proszę potraktować to pytanie poważnie, naprawdę, przemawia przeze mnie czysta ciekawość. Powtarzam: jestem w stosunku do relacji mężczyzna/mężczyzna i kobieta/kobieta zupełnie neutralny... z resztą moja neutralność rozciąga się również do kobieta/mężczyzna... Także ten...

Jeśli zaczniecie kręcić gównoburzę to będę czarnolistował i usuwał komentarze .-. Bez nienawiści i wyśmiewania mojej ciekawości proszę. :)
  • 11
  • Odpowiedz
@Arstiard:

W końcu jeśli już jesteś homoseksualistą, to dlaczego nie być z tego dumnym, czy coś?


Tylko oni moga byc dumni z takiego powodu.
Zobacz jak brzmia
  • Odpowiedz
@Arstiard: Może chodzi o popęd. Normalnie popęd działa tak że faceci wariują na widok cycków czy pierogów, a u homo popęd działa tak że wariują na widok własnej płci. Ale niech się wypowie jakiś homo.
  • Odpowiedz
@Renton: Ja nie wiem. Może tak samo jak być dumnym ze swoich osiągnięć, nie bez powodu dodałem na końcu "czy coś".

No... a czy ktoś z was jest homoseksualistą? Odniosłem wrażenie, że każdy kto odpowiedział nie jest.

__Edit:

Ale i tak dziękuję za odpowiedzi! Nie chciałem, żeby to zabrzmiało tak agresywnie! Wybaczcie!
  • Odpowiedz
@Arstiard: 0 agresji z mojej strony, raczej pytanie glupie... Zapytaj na ulicy 10 randomowych gosci co ich kreci w laskach, a kazdy odpowie Ci cos innego:
- cycki
- dupa
- oczy
- cycki
  • Odpowiedz
  • 1
@Arstiard: powiem Ci tak. Znam jednego różowego, która uważa, że "każda kobieta ma w sobie coś z lesbijki. Chodzi o.... ciało. Nie ma nic piękniejszego niż kobiecy umysł i ciało w stanie podniecenia. Kształty, delikatność to wszystko działa również na kobiety, bo my również mamy oczy, lubimy patrzeć na piękno, na ładne rzeczy, jesteśmy wzrokowcami".
  • Odpowiedz
@Arstiard: Ja z zupełnie innej beczki napiszę, ale rzadko takie tematy się na mirko trafiają.
Znam parę gości co przetrwali moje małżeństwo moje laski moje wszystko i są razem.

  • Odpowiedz