Wpis z mikrobloga

Wróciłem sobię z #pracbaza a tu paczuszka od @quokkapl
Obiecałem, że podzielę się wrażeniami więc jadę. Bezproblemowa, błyskawiczna wysyłka. Zestaw Enter The Yerba (Matero (nie chciałem tykwy, bo problematyczna i bezproblemowo dostałem szklane naczynko), Bombilla i 5x pakiecik 100g Yerb. (pic rel).
Jeśli chodzi o smak, po naczytaniu się w internetach spodziewałem się czegoś okropnego ( ͡° ʖ̯ ͡°), ale tu również zaskoczenie - smakuje lepiej niż czerwona herbata (aktualnie na 1 raz zalałem Maracuia). Pobudzenie jeszcze bardziej na plus, właśnie kończę dopijać a już mam gały na wierzchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także podsumowanie : jeśli wahacie się czy warto spróbować to nie wahajcie się bo nie ma się czego bać no i polecam allegrowicza ( ͡° ͜ʖ ͡°) i #sklepquokka

#yerbamate #yerba
s.....0 - Wróciłem sobię z #pracbaza a tu paczuszka od @quokkapl 
Obiecałem, że podz...

źródło: comment_bsKfzqsfhjL52YqstqK0HGWY4iqpGZOd.jpg

Pobierz
  • 14
@tallman: Zawartość kofeiny w Yerba mate

Napar parzony przez 15 minut z 3,5 g suszu: 7 mg / 100 ml | 14 mg / 200 ml
Napar parzony przez 30 minut z 3,5 g suszu: 11 mg / 100 ml | 22 mg / 200 ml
100 g suszu Yerba Mate może zawierać w zależności od producenta (a więc od sposobu przetwarzania, zawartości łodyżek i pyłu) od 640 mg do 1420
@quokkapl: po ile był taki zestaw? zamówiłem sobie w końcu matero bombille i dwie 100 gramowe próbki mate od poyerbanych (XD). Czekam teraz na przesyłkę.

Kiedyś kupiłem 2 kilo Rosamonte w okazyjnej cenie (XD x 2) ale nie miałem bombilli. Przez co piłem taką herbatkę i w sumie jakoś mi to nic nie dawało. Teraz chce wrócić do mate ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Macie jakieś ciekawe smaki?
@quokkapl: JAKIE MACIE ŁADNE BOMBILLE (,) a ja wziąłem zestaw z jakąś taką nieładną, nierdzewną podobno :(

ale poprawcie te opisy, prośba XD niby fajne, młodzieżowe - ale chciałbym się czegoś dowiedzieć o produkcie (metal, inox, nierdzewna, podwójny filtr, wow, kup, kup, KUP!) XD

Jak mi się nie spodoba ten zestaw to zamówię od Was bombillę i jakieś fajne mate ( ͡° ͜ʖ ͡°
@tutirutu: Nooo dobrze poprawię może te opisy. Zrobię takie eksperckie. xD Tylko jak starczy mi czasu... :x Mimo, że zamówiłeś sobie brzydką bombillę to i tak o niebo lepiej będzie Ci się z piło. ;) A do do ostatniego pytania - cła nie dorzucę, tylko wyślę mojego groźnego kuriera, żeby sprawdził czy dobrze traktujesz ziele. ;DD