Wpis z mikrobloga

@wtf24: Radex ma starszy i wydaje mi sie, ze mniej komfortowy tabor niż PB, PKS = dlugi czas przejazdu, jedynie PKP broni się nowymi Flirtami na trasie W-wa - Olsztyn i krótkim czasem przejazdu.
@Agrinez: Radex startuje spod PKiNu, a Polski Bus z Młocin, Radex ma też postój przy lotnisku w Modlinie, w Olsztynku i w Kortowie także staje. No i Radexem też dojedziesz do Ornety, czy Dobrego Miasta, a Polski Bus nie. Jednak to duży plus dla wielu ludzi, gdy nie trzeba latać z tobołami przez całe miasto czy dojeżdżać z przesiadką do Olsztyna/Warszawy.
@wtf24 @Agrinez Właśnie przez lokalizację przystanków wybierałam Radex. Jadąc Polskim Busem, trzeba było dodatkowo płacić za bilety w W-wie, co niwelowało różnicę cenową. W Radexie podobał mi się też system lojalnościowy, miłe pilotki i fakt, że nie raz udało mi się przełożyć bilet na inną godzinę, gdy skończyłam załatwiać sprawy w W-wie wcześniej albo wręcz przeciwnie - nie wyrobiłabym się na zarezerwowany autokar.
Alternatywnie jest jeszcze Transwal, ale jedzie dookoła świata.
@wtf24 @zabawka Fakt - wiele lokalizacji przystanków Radexa w Olsztynie i Warszawie to niewątpliwy plus. No i możliwość bezpośredniego przejazdu z Ornety do Warszawy, chociaż tutaj dwukrotnie byłam świadkiem sytuacji, kiedy okazało się (już w Olsztynie, po 10 minutach postoju), że autokar jednak nie pojedzie do Ornety za chwilę, a za ponad godzinę. Możliwe, że do Radexa jestem trochę uprzedzona - swojego czasu zauważyłam spadek jakości usługi w porównaniu do 2009-2010 roku.