Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki. Co tu się #!$%@?ło. Zamówiłem powerbank #xiaomi 10k z #banggood
Przyszedł 5 dni po świętach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A raczej prawie przyszedł. Otrzymałem pudełko po powerbanku i liścik.
Czy to oznacza, że mój sprzęt mimo NL Post do Polski, zawędrował po drodze gdzieś do UK, gdzie został przy okazji #!$%@??
Zdarzyły wam się kiedyś takie jaja?
#aliexpress #zakupyzchin
bagi1 - Mirki i mirabelki. Co tu się #!$%@?ło. Zamówiłem powerbank #xiaomi 10k z #ban...

źródło: comment_qdmOLexhDbOUQzD79E5HFeDEmD3bRLJO.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@bagi1: powerbanki z NLPost idą zawsze przez Londyn

Było tu już kiedyś coś takiego, napisz do nich, pokaż im i wyślą jeszcze raz - załatwisz to bez problemów
  • Odpowiedz
@bagi1: nie ojebnay , tylko legalnie wyjete baterie jako niebezpieczne do przewozu. Zdarza sie ... zreszta z bateriami akumulatorami a teraz jak widze nawet powerbankami to juz wogole sa powoli jaja .... eksploduje ci takie cudo w samolocie , bedzie pozar czy inne gownol
  • Odpowiedz
@bagi1: o co kaman z tym lotniskiem - otwierają paczki i sprawdzają co jest w środku, jak coś niebezpiecznego (w tym wypadku bateria) to zabierają i przesyłają pusty kartonik dalej?
  • Odpowiedz
@bagi1: @Andczej: @n9sgroup: Miałem dokładnie to samo. Pisz do nich na maila w załączniku daj tą kartkę. Ja napisałem im coś takiego (angielski poziom google translate specjalnie ;-) ):
I have a problem with my order number XXXXXXXX. Today I received a package but inside there was no power bank. In the envelope was:
- box,
- Statement on the Chinese,
- Micro USB cable,
- page with the information that the bank power has
  • Odpowiedz