Wpis z mikrobloga

O co kurde chodzi? Nie widzę tego spamu, pewnie dlatego. że nie wchodzę co chwila jak bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moglibyście znaleźć coś lepszego do roboty. Zaśmieciliście gorące bardziej niż on. A dodawanie do czarnolisto oznaczłoby kompletny brak szacunku (pewnie niektórzy mnie zaraz zjedzą, ale mam na niej dosłownie parę osób, po prostu scrolluję mocniej i dalej)
#lechwalesacontent #aferaleszke #pytanie ##!$%@?
  • 8
@weeman: mi tam nie przeszkadza, po prostu scrolluję dalej.
Zrobiłoby mi się trochę głupio, jakbym miał dawać na czarną (starszy człowiek, to trochę godności i litości mam). Ja do niego nic specjalnie nie mam (ta, wiem, zaraz ktos mnie za to zje, bo Wypok rzecze inaczej)
@TheLaw: Proszę o uwagę kochane dzieci! Dodawanie Leszke na czarnolisto jest #!$%@? brakiem szcunku i obrazą.
Każdy kto tak czyni zostanie powieszony na krzyżu z drewna okrągłego stołu z wepchniętym w dupę kablem 220V prosto z ostatniej roboty Leszke sprzed powstania Solidarności.

@szinken: nie no, na czarno listo mam jedynie parę osób co mnie serio wk**wiały - nękanie i takie tam. Ja nie jestem typ, którzy daje kogoś na blacklistę z byle powodu