Wpis z mikrobloga

  • 7
mireczki z #krakow zapraszam dziś na jakieś wspólne wyjście (może Alchemia? :D), jestem z dwójką znajomych (różową i niebieskim), nie mamy gdzie spać i chętnie.. się u kogoś przenocujemy :D couchsurfing zawiódł, więc szukam tutaj. w zamian oferujemy pyszną kolację i czekoladę (opcjonalnie piwko) wrzucam wszystkie tagi związane z Krakowem, aby dotarło do szerszej publiczności
#krakowskiewykopparty #krakowpiwo #krakownadziendobry #krakow2022 #krakowianie #krakowiak #krakowianka
  • 22
  • Odpowiedz
Ja przed mrozem mogę ochronić jedynie kobiety w celu podtrzymania dalszej ludzkości. Także proszę o pokazmorde i ewentualnie zapraszam;) mówię tu o różowym.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@arrent: w parę godzin nie jest łatwo znaleźć, pisaliśmy prywanie do kilku osób i znajomych, nie wiem po co takie zarzuty
  • Odpowiedz
@lunam: Gdybym nie szedł jutro do pracy to bym jeszcze do Alchemii podjechał, trójka jest was, zobaczę jaki stan osobowy u mnie w mieszkaniu dzisiaj, ale na Ruczaj to daleko :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
dobra Mirki, dzięki za pomoc, koniec końców ogarnęliśmy sobie miejsca w schronisku młodzieżowym. mimo wszystko dalej zapraszam do Alchemii na jakieś cuś ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz