Wpis z mikrobloga

Dwa tygodnie temu licytowałem na allegro laptopa Asus G751 ( cena 5k ) by kupić, ale nie wygrałem. Ale godzinę po licytacji dostałem email:

"Witam, proszę o info czy w ostatnim czasie sprzedawała Pan komputer na Allegro ponieważ wychodzi na to iż transakxja byla dokonana z mojego konta Allegro tj6 i jeśli to nie błąd portalu aukcyjnego to jest to kradzież konta i sprawę kieruję na Policję.

pozdrawiam"

Potem ta osoba zadzwoniła do mnie i wytłumaczyłem mu że ja licytowałem a nie wystawiałem, i mówię mu by zgłosił na policje i skontaktował się z tym co wygrał by kasę nie wysyłał bo będzie miał ziomek muke.

Dzisiaj.

Przed godziną zakupiłem znów laptopa G751 od allegrowicza za 5,7k ( kup teraz ), kontakt mailowy wszystko ok, kupiłem, no ale coś mnie tknęło by przed wysłaniem takiej kwoty zadzwonić pod numer z danych kontrahenta, odebrał zaspany pan i mówię że dzwonie w sprawie zakupionego laptopa, a on zaspanym głosem pyta o co chodzi????? WTF??? no ja jeszcze raz i nie może uwierzyć, mówi że nic nie wystawiał, no to mówię że pewnie ktoś mu się włamał na konto by sprawdził wszystko i zgłosił sprawę na policje.

Pewnie by poszła do jakiegoś słupa.....

Co to się dzieje na tym allegro.

@allegro_pl

#allegro
  • 3
  • Odpowiedz
@graczu: Ostatnio to na tym allegro coś się odpierdziela, bo ja sprzedałem jakiś miesiąc temu tablet, dwa tygodnie zero kontaktu od kupującego, a jak dostał ostrzeżenie od allegro za nie wywiązanie się z transakcji to dzwoni, żebym mu wytłumaczył bo niby dostał sms od kogoś, że pomyłka i nie tablet był sprzedawany i coś tam coś tam.
  • Odpowiedz
Proste potwierdzenia SMS przy wystawianiu aukcji by uchroniło przed wieloma oszustwami. Ale allegro musi umrzeć, ten serwis dupy nie ruszy by coś zmienić. Potrzeba jakiejś konkurencji by coś się zmieniło.
  • Odpowiedz