Wpis z mikrobloga

Witam mirków, noszę się z zamiarem kupienia pierwszego zegarka w życiu lvl 28 ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc trochę mi to zajęło zanim się zdecydowałem. Jako świeży w tej branży proszę o opinię chciałbym kupić nietypowy zegarek do 300 cebulionów, widziałem kiedyś u kolegi czarna koperta na czarnej bransolecie bardzo mi się podobał aczkolwiek sam rozważam kupna żółtej koperty na żółtej bransolecie czy taki zegarek można również nosić na co dzień?

I jak to jest z tymi mechanizmami, który najlepszy? Jakie typy zegarków mają odkryte z tyłu mechanizmy(chyba mechaniczne?:)?
#zegarki #zegarkiboners #watchboners
  • 7
@yneb: Za taka kase to kupisz zegarek na baterie (kwarcowy mechanim). Mechanicznego (niektore maja szybki z tylu dlatego widac mechanizm) nowego raczej nie kupisz za 3 stowki, chyba ze jakis uzywany. Polecam rozejrzec sie za Casio, Lorus ewentualnie moze Accurist/Sekonda w tym przedziale cenowym dla nowych sztuk. I moze Timex
@yneb: Za 400zł cieżko kupić jakiś super designerski zegarek i to w dotaku mechaniczny, sensownej jakości.
Ale na początek polecam obejrzeć forum zegarkiclub.pl. Tam da sie kupić w rozsądnej cenie coś używanego, a czasem wręcz nowego.
Przykład: Vratislavia Conceptium żółta
Jest to zegarek wyprodukowany w iości 100 sztuk na Polskę. Szkło szafirowe z antyrefleksem, japoński mechanizm, grawerowany numer limitacji na deklu. Wątpię czy ktoś w twojej okolicy będzie mógł się czymś
@yneb: Żeby wejść na bazarek musisz się zarejestrować na forum niestety. Sama praktyczność pokazywania godziny obecnie w zegarkach troche zeszła na drugi plan. 99% ludzi i tak sprawdza czas na telefonie (choć dla mnie to mało wygodne). Zegarek to taka trochę męska biżuteria. Trochę wstyd pokazać się z czymś totalnie "podróbkowym" co tylko godzinę pokazuje.
Oczywiście nie ma co mówić, że będziesz sie chwalił marką zegarka za 400zł czy nawet za
@kolesio: Ja raczej zdecydowałem się na zakup zegarka właśnie ze względu na lenistwo nie lubię wyciągać telefonu z kieszeni żeby specjalnie sprawdzić godzinę, robiłem tak ale już się tym zmęczyłem :) poza tym w kręgach których się obracam nikt się nie zna na zegarkach podobnie jak ja więc przypuszczam że jakbyś zawitał z do doxem też by każdy to zlał :)