Wpis z mikrobloga

Kojarzycie tą książkę "futbol obnażony", gdzie to piłkarz wyznaje tajemnice szatni? W takim razie ta książka przy tym artykule to..nic. Polecam przeczytać, bo kopacz nie gryzie się w język i wyjawia jak to jest na prawdę z piłkarzami.

Ze swojej strony mogę zdradzić, że coś z tym Pruszkowem musiało być na rzeczy.Jednego razu (już w innym klubie) były piłkarz Znicza lekko dziabnięty przywitał na stadionie prezesa. Jeden wychodził z klubu po imprezie w piłkarskiej kanciapie, drugi przyszedł do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://weszlo.com/2016/01/03/ci-co-sie-smieja-ze-spadles-na-dno-przez-chlanie-jeszcze-wczoraj-prosili-zebys-polewal/

#ekstraklasa #pilkanozna
  • 15
@Nicki_Pedersen: Spora zasługa w tym Milewskiego, że wywiad wygląda jak wygląda. Stawiam, że sporo edycji było przy tym tekscie, żeby składnia się zgadzała :D Swoją drogą, ciekawi mnie który to Wiślak był w burdelu złapany :D
@Nicki_Pedersen: Ciężko będzie to ustalić :D Swoją drogą, śmiesznie wygląda tekst, że jak był młody to musiał pić, żeby się wkupić i nie być "kapusiem", po czym pytanie o Lewego i tekst, że ten po treningach zostawał na siłowni i jednak nie musiał się wkupywać :D
@kosteq64: Wiesz co... Jak tak przeglądam ten jego fejsowy profil i kontrastuję pomiędzy tym, a wywiadem, to wychodzi mi, że to bajkopisarz, co jest częstą przypadłością u alkoholików, więc ciul wie co jest prawdą, co nie jest, albo jest mocno przekolorowane przez niego w tym wywiadzie.
@Nicki_Pedersen: Myślę, że nie. To dość prawdopodobne mimo wszystko, że łażą po burdelach piłkarze :) Zakładam że w oryginalnej wersji, czyli przed edycją Leszka to wyglądało nieco inaczej i taka zmiana stylistyki, żeby to wyglądało jak wywiad, a nie jak bełkot sprawia, że jest taka różnica między fejsem a wywiadem.