Wpis z mikrobloga

@Mruvek: Poczytaj sobie o wymaganiach. Być może tylko Windows może streamować, na na szybkiego coś znalazłem ale nie szukałem zbyt długo, to już twoja działka :) Poza tym odradzam SteamOS, jest niedopracowany, mam go zainstalowanego i raczej staram się go nie używać, wolę zwykłego klienta pod Linuksem.
@Mruvek: cytat:

Windows:
Streaming from a Windows XP host is not supported.
UAC dialogs prevent streaming. If you're a game developer, please avoid requiring elevated permissions to run your game.

Mac OS X:
Streaming from a Mac OS X host is not yet supported.

SteamOS/ Linux:
Streaming from a Linux host is not yet supported.
In order to support streaming game controllers on a Linux host computer, /dev/uinput or /dev/input/uinput
@Mruvek: Może ktoś jeszcze będzie się zastanawiał nad #steamos, więc napiszę dlaczego go odradzam:

1) Instrukcja przygotowania instalatora nie działa - skopiowanie plików na nośnik fat32

2) Znalazłem .iso i on zabootował bez problemu, jednak instalator się wydupiał - posiadał tylko najnowsze sterowniki do kart NVIDIA, a ja potrzebuję lekko starszych. Problem rozwiązałem znajdując modyfikację oryginalnego instalatora - StephensonsRocket2.49plus1, posiada lepsze wsparcie dla sprzętu.

3) Trzeba strasznie uważać podczas instalacji,