Wpis z mikrobloga

Czy jest taka możliwość, żeby wyłączyć kontakty w #windowsphone na koncie, które podałem przy pierwszym uruchomieniu #lumia ?
Chodzi o to, że chcę żonie dać ten telefon, ale nie chce mi się, konfigurować telefonu od nowa specjalnie dla niej, zwłszcza, że jej to nie przeszkadza. Wiem, że konta teg pierwszego nie da się usunąć. Więc podepnę jej konto googla z kontaktami i one będą widoczne, ale czy można wyłączyć te z konta MS?

#nokia #lumia735
  • 9
@zerthimon: według mnie nie można. W opcjach kont w koncie głównym nie mam możliwości wyłączenia synchronizacji kontaktów. za to na innych kontach ms w tel juz można. przynajmniej na mojej l735.

ewentualnie (ale nie sprawdzalem) zobacz czy w opcjach kontaktów - nie ma możliwości wyłączenia wyświetlania tych z twojego konta

zrób jej ten format to 10 minut roboty
zrób jej ten format to 10 minut roboty


@MRacheron: tak, ale muszę córce poinstalować gry, żonie też. No i cała konfiguracja, a to dzwonek, a to pogoda itp popierdółki. Z doświadczenia wiem, że jeden dzień trzeba poświęcić, żeby telefon miał wszystko jak powinien :)
@zerthimon: nie idź tą drogą, żona będzie miała dostęp do Twojego maila, chmury, etc i tego nie przeskoczysz^^
Ale kontakty możesz wyłączyć, w ustawieniach kontaktów jest ukrywanie i możesz sobie odznaczyć chmurę MS i zostawić samego Google'a (nie pojawią się na liście, ale wyszukiwanie zwróci wyniki)
@piachu: chyba rzeczywiście poświęcę chwile i założę żonce konto MS, skonfiguruję telefon. Ale w razie w, jak by mi marudziła, że nokia fu, to jak zaoram telefon i się zaloguje na swoje to będę miał jak teraz?