Wpis z mikrobloga

Ćwiczę w domu z obciążeniem ciała od jakiś 3 miesięcy + jakaś dieta. Główny cel redukcja. Trochę schudłem + nawet siły/wytrzymałości doszło i jest w miarę systematyczny progres ale ponieważ prowadzę siedzący tryb życia chciałem dodać kardio.

Ćwiczę co drugi dzień i myślałem żeby jak się trochę ociepli dodać bieganie 40 min 2 razy w tygodniu w dni w które nie ćwiczę ale czy to nie za dużo może jak główny cel redukcja to lepiej zmienić na 3x ćwiczenia i 2x bieganie. Nie chcę robić samego biegania bo to monotonne.
#silownia
  • 4
  • Odpowiedz
@SynJarka2:
Przecież nie zaczniesz od 40 minut ciągłego biegu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zacznij od raźnego marszu, potem przeplataj to biegiem, a nawet się nie obejrzysz, a będziesz biegał 40 minut bez zadyszki.
Jak nie lubisz biegać, to jest z półtora miliarda innych ćwiczeń wydolnościowych.
Skakanka, wymach hantlą, marsz w kamizelce obciążeniowej, pajacyki, burpees i inne pedalskie gówienka.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gavroche: Nie chodziło mi o to, że nie dam rady biegać 40 min bo myślę że po 2 tyg dałbym radę z drobną przerwą 40 min ale czy 3-4 treningów + 2x bieganie w tygodniu czy to nie będzie za mało czasu na regenerację.
  • Odpowiedz