Wpis z mikrobloga

@eMinimi: no dokładnie z zapychaczem liczył mi 32,5$ także jakieś ~130 zł , obawiam się jedynie że dam to 20 zł więcej bez kuponu i wrzucą vat. takze kolejne +50cbln :/ a czekania i tak 2 miechy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@maver55: czasami presale kończy się szybciej.... ewentualny vat mi wychodzi +30zł, ale myślę że przejdzie bez tego, celniki bardziej patrzą na tablety/telefony itp... a nie tam jakieś lampki....
@eMinimi: waluty drożeją i tanieją, normalne - popatrz na ceny paliwa, rok temu eksperci mówili że paliwo będzie po 6zł a jest poniżej 4zł mimo wysokiego kursu dolara. Potrzebujesz lampki już dzisiaj chociaż o niej nie słyszałeś miesiąc temu? Poczekaj, w lutym będzie kolejna promocja z okazji chińskiego roku i kolejne obniżki. Też dałem ciała, zbierałem się kilka tygodni do kupna kolejnego mibanda w promocji i nie zdążyłem ( ͡°
@qleczka: jeżeli przyjąć że docelowa cena tej lampki będzie na poziomie 175zl, a mam ją już teraz za 127zl, to oszczędziłem 48zl... to sporo.... mało prawdopodobne, aby kiedyś dało sie na niej zrobić większą cebule.... a jeżeli nawet, to nie mam nic przeciwko temu... Cebula jest kapryśna, zupełnie jak kurs dolara....
@eMinimi: wiesz doskonale, że produkty xiaomi szybko tanieją, marka znana i jest dużo kupujących, ja ją kupię jak będzie kosztowała za kilka miesięcy max. 90zł - więcej nie jest warta
@qleczka: w przypadku Xiaomi nie byłbym tego taki pewny, ta marka ma ochote na ekspansje na europe i inne kraje, więc trent cenowy raczej będzie rosnący, miband pierwszej generacji jest teraz tani, bo ma następce 1s, który jest prze wartościowany, jesli kupować mibanda teraz to tylko 1generacji, bo niedługo może w ogóle zniknąć z rynku, kiedy wyczerpią sie zapasy magazynowe....
@qleczka: a widzisz konkurencję ? bo ja nie... Xiaomi startuje z niskiego pułapu, więc ma z czego podwyższać ceny, taniej na pewno nie będzie.... oczywiście to tylko moje spekulacje, i nie mam nic przeciwko aby byli jeszcze tańsi i utrzymywali poziom jakości....( ͡° ͜ʖ ͡°)