Wpis z mikrobloga

@matejss: Nie chodzi mi o czas, chodzi mi o znajdowanie działającego torrenta i nie upośledzonego tłumaczenia (bo ci ludzie to potrafili pomieszać wszystko z wszystkim).
  • Odpowiedz
@Jimp: CAŁKIEM SPOKO kurde, to moje ulubione anime (i manga) wszech czasów (mam dziwny gust, nie pytaj) ja naprawdę obejrzałem to 15 razy (w górę) i za każdym razem śmiałem się jak ostateczny psychopata.
  • Odpowiedz
@Jimp: To jest nie do wyjaśnienia, sam nie pojmuję jak mogłem tyle razy to obejrzeć (pomijając, że samą 4komę też przeczytałem w całości z 5 razy, a to jednak jest te 370+ chapterów) i dalej się z tego śmiać dokładnie jak za pierwszym razem i dalej chcieć więcej.
Co nie zmienia faktu, że odnalezienie czegoś co możesz oglądać nieskończoną ilość razy i zawsze jest równie zajebiste feels good man.

scovil - @Jimp: To jest nie do wyjaśnienia, sam nie pojmuję jak mogłem tyle razy to o...

źródło: comment_QZWaIT4zSBtMUfmaDXuin7JlCM7zxWA0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@scovil: zazdroszcze. Nie znalazłem jeszcze nic co mógłbym tak oglądać (,)
Jedyne o co się modle, że kiedyś stracę pamieć i obejrze od nowa Clannad i inne moje top anime jeszcze raz

  • Odpowiedz
@scovil: Nie rozumiem. xD Dla mnie jest dobre i tyle. Chociaż mam w sumie to samo do Gintamy. Ale w tym przypadku chyba nie tylko ja, patrząc na rankingi mala.
  • Odpowiedz
@Jimp: Z Gintamą mam podobnie ale z tą różnicą, że czasem nie mam na nią ochoty - w przeciwieństwie do SY na które ochotę mam zawsze.

  • Odpowiedz
@Jimp: Polecam, matka spuściła mi #!$%@? za śmianie się za głośno, bo akurat burmistrz miasta był w domu a ja to czytałem.

  • Odpowiedz
@Jimp: #!$%@?ł ciastka żeby być jeszcze grubszym niż jest aktualnie (a aktualnie ledwo się mieści w drzwi ratusza które są szerokie #!$%@?).

  • Odpowiedz